Поранені майже не виживають: У розвідці назвали кількість втрат серед мобілізованих на Донбасі

Підрозділи, що складаються з примусово відправлених на війну жителів непідконтрольної Києву частини Донеччини та Луганщини, відіграють особливу роль у нападі Росії на Україну. Величезними втратами серед мобілізованих особливо ніхто не переймається, адже для росіян мешканці ОРДЛО – люди другого сорту, передають Патріоти України.

Російське командування не рахує кількість загиблих та поранених навіть у своєму війську, а про "армію" "республік" і взагалі не йдеться. Веденням якоїсь статистики, за даними джерел 24 каналу в розвідці, займаються у керівництві так званих "ДНР" та "ЛНР". Відповідні звіти колаборанти подають російським генералам. Кількість загиблих та поранених на фронті Пушилін, Пасічник та їхні поплічники ретельно приховують, оскільки навіть ті цифри, які є, можуть призвести до бунтів.

Реальної кількості загиблих ніхто не знає, але наявні цифри шокують

  • Згідно з документами, які роздобули українські розвідники, з початку повномасштабних бойових дій до 12 травня включно на фронтах загинули 17 247 мобілізованих в ОРДЛО. Ще 8 931 особа отримала поранення.
  • До цієї статистики включили лише тих "двохсотих", яких витягли з поля бою. Росіяни та бойовики зазвичай подібним не займаються, тому реальна кількість втрат може бути значно більшою.
  • Крім того, згідно з документацією, майже кожне поранення на полі бою призводить до смерті мобілізованого. Через ненадання вчасної та кваліфікованої медичної допомоги, відсутності засобів зупинки кровотечі та взагалі небажання командування рятувати "трьохсотих" кількість загиблих значно перевищує цифру поранених.

Для суспільства всі цифри ділять на 10

Нещодавно у місцевих спільнотах у російських соцмережах з'явилася таблиця з нібито кількістю загиблих та поранених серед мобілізованих. Згідно з оцінками розвідників, поява подібних таблиць у загальному доступі – контрольований вкид для того, аби заспокоїти жителів окупованої частини Донбасу.

Однак майже всі зазначені у таблиці цифри були спеціально зменшені щонайменше у 10 разів. Готував публікацію спотвореної статистики один з працівників ФСБ, який курує інформаційний напрямок на окупованих Росією територіях Донбасу. Використовуючи наявні дані, російський спецслужбіст вносив у таблицю правки, які можна опублікувати на загал.

Роблять все, аби поранені поверталися на фронт

Крім того, російські загарбники отримали наказ повертати всіх легкопоранених мобілізованих на війну. Якщо раніше з прифронтових госпіталів та лікарень тих, кому пощастило вижити, відправляли доліковуватися у медичні заклади за місцем прописки, то зараз ситуація змінилася.

Зрозумівши, що у рідному місті мобілізовані з легкістю отримують довідки про інвалідність та непридатність для участі у бойових діях, керівники так званих "ДНР" та "ЛНР" видали наказ про те, що поранені мають проходити медкомісію лише у тому закладі, де їх оперували. Лікарні прифронтових міст при цьому отримали розпорядження про визнання придатними всіх без виключення мобілізованих, які пройшли курс лікування після поранення чи травм.

Ніхто не зізнається: У Місяць врізалася потужна ракета, утворивши два великі кратери

середа, 29 червень 2022, 9:20

Невідома ракета, яку NASA відстежував на орбіті Землі з 2015 року, врізалася у Місяць. На супутнику планети після цього утворився новий подвійний кратер, який зафіксував орбітер NASA Lunar Reconnaissance, передають Патріоти України. У космічному агентс...

Деякі українці можуть отримати по 2200 грн від Червоного Хреста: Як це зробити

середа, 29 червень 2022, 7:45

"ПриватБанк»"розпочинає виплати від міжнародних організацій українцям, які постраждали внаслідок військового вторгнення Росії, передають Патріоти України. Заявку на виплату грошової допомоги можна подати онлайн через платформу «Допомога» та представниц...