"Поранені вмирають в агонії всього за 264 км від вас": Медик з "Азовсталі" звернувся до Ердогана (відео)

Медик із Маріуполя, який працював до війни на швидкій, а тепер допомагає пораненим на підприємстві "Азовсталь", емоційно звернувся до президента Турецької Республіки Реджепа Ердогана. Він закликав державного лідера допомогти організувати масштабну евакуацію із підвалів будівлі не лише цивільного населення, а й військових, передають Патріоти України.

Запис звернення опублікував Telegram-канал "ZN". Сам автор послання за національністю – кримський татарин – сповідує іслам і тому впевнений, що глава мусульманської країни не буде байдужим до чужого горя.

"Нас постійно обстрілюють з повітря, моря та землі. Благаю вас провести процедуру виведення всіх людей – цивільних та військових – із території "Азовсталі". Зупиніть цей кошмар", – звертається до президента медик.

Чоловік додав, що трагедія українців, що відбувається всього за 263 км від Туреччини, не здатна залишити байдужою нікого у ХХІ столітті в центрі Європи. Люди вмирають на руках просто від нестачі антибіотиків, їх трясе в агонії, бо немає знеболювальних.

"Україна завжди підтримувала з Туреччиною тісні дружні відносини. Ви та ваша країна мають велику вагу в політиці нашого регіону. Ми просто вже не знаємо, до кого нам ще звертатися", – закликає автор, підсумувавши свою промову молитвою до Аллаха і склавши руками серце.

"Не хочемо, щоб вони насолоджувалися створеними нами цінностями": Російських туристів перестануть пускати в найпопулярніше місце в Литві

субота, 13 серпень 2022, 19:14

В Литві власники Пакруойського маєтку, яке є найбільшим з подібних збережених споруд в країнах Балтії, з 12 серпня закрили вхід для російських туристів. Про це повідомляє портал Delfi, передають Патріоти України. У маєток щорічно приїжджають сотні тися...

У Львові померла остання зв'язкова командувача УПА Романа Шухевича

субота, 13 серпень 2022, 16:28

У Львові 12 серпня померла зв'язкова командира УПА Романа Шухевича Дарія Гусяк, інформують Патріоти України. За свою націоналістичну діяльність жінка провела 25 років в ув'язненні. Остання зв'язкова Шухевича відійшла у вічність о 14:20. Їй було 98 рокі...