
Ось уже кілька днів одним із символів незламності Бородянки став кіт. Його рятувальники витягнули з-під завалів. Кіт потрапив до об'єктивів журналістів. Тоді його співробітники ДСНС витягнули з-під завалів одного з будинків. Пухнастик був виснажений, брудний і поранений, передають Патріоти України.
"Кіт, що вижив. Його лише сьогодні (6 квітня – ред.) дістали з будинку, під завалами якого вже місяць лежать тіла людей, мабуть, і його колишніх господарів, до яких рятувальники сьогодні змогли отримати доступ...", – написав помічник адвоката Анатолій Кравчук.
Кота відразу ж обстежили ветеринари. У нього виявили проблеми зі шлунком, адже він протягом тривалого часу просидів без їжі. Пухнастик схуд, а з його тільця, вкритого синцями, лікарі витягнули уламки.
Зараз кіт перебуває у притулку МВС, його там лікують та ставлять на ноги. "Адже українці точно своїх не кидають, навіть чотирилапих", – підкреслив Антон Геращенко.
Він додав, що ніхто не знає, як звати пухнастого і чи живі його господарі. Якщо ж комусь вдасться упізнати кота, то його просять звернутися в цей чат.
"Якщо ж через звірства рашистів кіт осиротів, ми підберемо йому нове ім'я. А його сім'єю стане все українське суспільство, одним із символів страждань якого став звичайний кіт з Бородянки", – додав він.

У столичних паркових зонах та рекреаційних локаціях посилили заходи безпеки. Правопорядок тут забезпечують інспектори кавалерійської роти, які патрулюють території верхи поряд з більш модерними велопатрулями. Однак вершник зможе швидко маневрувати в ха...
Вакцинація проти вірусу папіломи людини (ВПЛ), проведена у ранньому підлітковому віці, практично зводить до нуля ризик смерті від раку шийки матки у молодому віці. Про це свідчить масштабне британське дослідження, опубліковане в журналі The Lancet і пр...