Поранених несли на ношах: У мережі з'явилося відео моменту виходу українських військових з "Азовсталі"

У мережі з'явилося відео моменту виходу українських військових з "Азовсталі" у Маріуполі. Відповідне відео опублікував телеграм-канал "Мариуполь сейчас", передають Патріоти України.

На кадрах видно, як військові йдуть і несуть на носилках тяжкопоранених бійців. Їх десь орієнтовно 50 осіб. Але точно розгледіти, що це саме українські військові на відео неможливо.

Варто зазначити, що 16 травня почалася евакуація захисників Маріуполя із заблокованого заводу "Азовсталь". Про порятунок захисників "Азовсталі" повідомив у вечірньому зверненні президент України Володимир Зеленський.

Заступниця міністра оборони України Ганна Маляр повідомила що 16 травня з "Азовсталі" до медичного закладу в Новоазовську ("ДНР") було евакуйовано 53 тяжкопоранених для надання медичної допомоги. Ще 211 осіб через гуманітарний коридор були доправлені в Оленівку ("ДНР"). Для подальшого повернення їх додому буде здійснено процедуру обміну, додала заступниця міністра оборони України.

17 травня віцепрем’єрка – міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук зазначила, що з території заводу "Азовсталь" у Маріуполі було вивезено 52 поранених захисників. Коли їхній стан покращиться, буде здійснено обмін на російських військовополонених.

"Не хочемо, щоб вони насолоджувалися створеними нами цінностями": Російських туристів перестануть пускати в найпопулярніше місце в Литві

субота, 13 серпень 2022, 19:14

В Литві власники Пакруойського маєтку, яке є найбільшим з подібних збережених споруд в країнах Балтії, з 12 серпня закрили вхід для російських туристів. Про це повідомляє портал Delfi, передають Патріоти України. У маєток щорічно приїжджають сотні тися...

У Львові померла остання зв'язкова командувача УПА Романа Шухевича

субота, 13 серпень 2022, 16:28

У Львові 12 серпня померла зв'язкова командира УПА Романа Шухевича Дарія Гусяк, інформують Патріоти України. За свою націоналістичну діяльність жінка провела 25 років в ув'язненні. Остання зв'язкова Шухевича відійшла у вічність о 14:20. Їй було 98 рокі...