"Порядна галицька вечірка": На Львівщині розгорівся скандал через заходи із груповим сексом

На Львівщині чоловік організовував секс-паті "Порядна галицька вечірка". Його підозрюють у "звідництві для розпусти". Про це повідомляє ZAXID.NET із матеріалів справи, передають Патріоти України.

Зазначається, що наприкінці грудня 2023 року підозрюваний орендував будинок для проведення секс-вечірок. Для цього він створив групу в Telegram, у якій було 63 людей. Підозрюваний публікував там правила поведінки на вечірці: усі мали здати свої мобільні телефони, діяв тематичний дрес-код, а також учасники могли займатись сексом чи вчиняти інші сексуальні дії за добровільної згоди.

Для участі у секс-вечірці кожен учасник мав пройти співбесіду із організатором по відеозв’язку. Ціна входу - від 700 до 3500 грн – залежно від статі та того, чи людина прийде сама, чи з парою. Після оплати організатор надсилав персональні номери на вечірку, які люди мали назвати при вході в будинок. Учасникам надавали презервативи, лубриканти і тд.

За інформацією правоохоронців, під час вечірки учасники вчиняли "розпусні дії та вступали у статеві зносини". Організатор секс-вечірок - уроджень села Заставне, що неподалік Львова. У березні 2024 йому повідомлено підозру.

Краса і багатство потрібні не всім: Вчені назвали риси, які визначають привабливість людини

середа, 17 квітень 2024, 6:47

Інтелект та доброта - риси, що найбільше подобаються представникам обох статей. Такого висновку дійшли вчені з Бразилії, які провели дослідження серед 778 чоловіків і жінок, передають Патріоти України. Результати опублікували на сторінках видання Archi...

Українцям помітно підвищили пенсії: Гетьманцев пояснив, чому така статистика не привід для радості

середа, 17 квітень 2024, 6:30

У першому кварталі 2024 року середня пенсія в Україні зросла на 9,6% (+505 грн) порівняно з аналогічним періодом минулого року, досягнувши 5743,3 грн. Незважаючи на це зростання, голова Комітету ВРУ з питань фінансів, податкової та митної політики Дани...