Порізала ножицями і задушила: У Миколаєві жінка, яка вбила новонародженого сина, знову народила - тепер хоче "відмазатись" від вироку

Мешканка Миколаєва, яка в 2018 році жорстоко вбила свого новонародженого сина, знову стала матір’ю. Про це стало відомо під час засідання миколаївського Апеляційного суду 20 травня, де розглядалася її справа, повідомляють "Новости-N", передають Патріоти України.

Адвокат жінки клопотав про перенесення розгляду справи, так як його підзахисна «не може з’явитися в будівлі суду, оскільки перебуває в пологовому будинку». Виявилося, що 12 травня горе-мати народила ще одну дитину.

Сторона обвинувачення не заперечувала проти клопотання захисту. У підсумку судді перенесли розгляд справи. У лютому 2018 року мешканка Миколаєва, щоб приховати пологи від родичів, які в цей час перебували в квартирі, вийшла на балкон, де народила живого хлопчика. Жінка перерізала дитині пуповину і почала її душити, одночасно завдаючи ударів манікюрними ножицями. Після викинула тіло новонародженої в контейнер для сміття.

На момент вбивства жінка виховувала 2 неповнолітніх дітей. Суд Миколаєва засудив її до двох років позбавлення волі, проте жінка оскаржує це рішення.

Різниця у 10 разів: Ось яка найменша та найбільша пенсії в Україні

четвер, 25 червень 2026, 8:03

В Україні мінімальна і максимальна пенсії відрізняються рівно в десять разів - і ця різниця закріплена законом. Про це у відповіді на запит РБК-Україна розповіла заступниця голови правління Пенсійного фонду України Тетяна Король, передають Патріоти Укр...

Температура до +44°C: Європа задихається від аномальної спеки - у Франції є загиблі

четвер, 25 червень 2026, 7:54

В Європі триває потужна хвиля аномальної спеки, яка вже призвела до загиблих у Франції, повідомляє RTL, передають Патріоти України. У деяких регіонах температура повітря піднімається до +44°C, що змушує владу закривати сотні шкіл і вводити обмеження че...