
В Іспанії коронавірусом захворіли понад 33 тисяч людей, вулиці міст спорожніли, а правопорядком займається поліція та армійські підрозділи, передають Патріоти України
Українець в іспанському місті Мурсія Артем Лазарєв поділився з найяскравішими фотографіями того, що зараз відбувається у країні, яка бореться з хворобою.
За його словами, працюють лише магазини та аптеки. Вулиці великих міст спорожніли, їх патрулюють військові. Для багатьох жителів країни така форма життя дуже важка, бо місцеві звикли щодня проводити своє дозвілля в барах, ресторанах і парках. Щоб іспанці не порушували правила карантину, влада розробила систему фінансових покарань.


Для літніх людей аптеки і магазини починають працювати на 1-2 години раніше, щоб ті змогли без проблем купити товари і зайвий раз не наражалися на небезпеку. В цей час молодим людям, наприклад, купити продукти практично неможливо, ніхто не продасть. Вулицями ходять правоохоронці і стежать за порядком, місцева влада працює у режимі надзвичайної ситуації, простіше кажучи – цілодобово.



За минулу добу від хвороби померло 435 осіб. Всього з початку епідемії Іспанія втратила 2207 осіб.
Наприкінці тижня в Україну прийде хвиля сильної спеки, яка охопить більшість регіонів країни. Температура повітря місцями сягатиме +35…+37°С. Про це розповіла синоптикиня Наталка Діденко у проєкті "Тепер головне" на Еспресо, передають Патріоти України....
Через відключення світла та нестачу бензину припинилися постачання товарів широкого спектру у роздрібній мережі. Проблеми з електрикою та паливом в окупованому Севастополі призвели до того, що там закрилася частина магазинів та ринків, перестав ходити ...