Портового робітника в Бейруті знайшли живим через 30 годин після вибуху, і його порятунок - справжнє диво

Рятувальники в Бейруті знайшли в Середземному морі робочого порту, який вижив після вибуху аміачної селітри. Закривавленого чоловіка доставили в лікарню через 30 годин після катастрофічного інциденту, повідомляє Al-Arabia, передають Патріоти України.

Амін аль-Захеді добу значився зниклим безвісти, але рятувальна команда знайшла його у воді, затягла в човен і доставила в університетську лікарню ім. Рафіка Харірі в Бейруті. Як аль-Захеді вдалося вижити - невідомо, оскільки його сім'я не змогла з ним зв'язатися. Про його поточний стан поки нічого не відомо, але рідні чоловіка бачили його живим на відео разом із колегою.

Ліванські рятувальні команди цілодобово працюють над пошуком зниклих безвісти і тих, хто опинився в під уламками зруйнованих будівель. Так їм вдалося знайти живу молоду дівчину, яка пролежала під завалами 24 години.

Розслідування причин вибуху в Бейруті триває. Станом на 7 серпня більше 137 людей загинули і понад 5000 отримали поранення різного ступеня тяжкості. Прем'єр-міністр Хасан Діабі повідомив, що складі у порту зберігалося 2750 тонн аміачної селітри.

Чим і як труять сучасні "клофелінщики" (відео)

середа, 30 вересень 2020, 8:10

Як не стати жертвами злодіїв.

Червонокнижні орхідеї та лілію лісову виявили на Київщині

середа, 30 вересень 2020, 7:30

Для їхньої охорони потрібно створити заказник. У Київській області в Дніпровсько-Тетерівському лісовому господарстві «Сухолуччя» екологи виявили три види червонокнижних орхідей і лілію лісову. Про це повідомили в Київському еколого-культурному центрі, ...