Поруч встановили вуличний рукомийник та лавочку: У Росії урочисто відкрили дерев'яний туалет для водіїв (відео)

У російському місті Ангарськ, що в Іркутській області, урочисто відкрили вуличний дерев'яний туалет для водіїв автобусів. Про це повідомляє телеграм-канал "Подъём", передають Патріоти України.

"Презентація нового санітарного вузла відбулася на кінцевій зупинці маршруту №7. Атмосферу свята підтримали повітряні кульки і плакат", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що для максимального комфорту водії вже самі додатково встановили вуличний рукомийник і дзеркало.

Небо над Одесою наповнилося комахами, яких містяни ніколи не бачили. А птахи просто "з глузду з'їхали" від такого подарунку

понеділок, 22 червень 2026, 7:27

Спочатку люди думали, що то нашестя сарани... У ніч з 20 на 21 червня Одеса стала свідком незвичайного природного явища. Вулиці, тротуари та алеї парку Шевченка раптом заполонили великі довгокрилі коники. Вранці їх можна було побачити на асфальті доріг...

Це здивує! Чому зумери заробляють більше за міленіалів? Результати дослідження

понеділок, 22 червень 2026, 6:42

Зумери та міленіали мають різні можливості на ринку праці, водночас представники покоління Z заробляють більше. Відповідні дані зазначені у звіті Bank of America Institute, де порівняли середні зарплати зумерів та міленіалів, передають Патріоти України...