Поруч встановили вуличний рукомийник та лавочку: У Росії урочисто відкрили дерев'яний туалет для водіїв (відео)

У російському місті Ангарськ, що в Іркутській області, урочисто відкрили вуличний дерев'яний туалет для водіїв автобусів. Про це повідомляє телеграм-канал "Подъём", передають Патріоти України.

"Презентація нового санітарного вузла відбулася на кінцевій зупинці маршруту №7. Атмосферу свята підтримали повітряні кульки і плакат", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що для максимального комфорту водії вже самі додатково встановили вуличний рукомийник і дзеркало.

Школи закриваються, гинуть люди та тварини: Європу атакувала екстремальна спека

четвер, 25 червень 2026, 10:30

Європейські країни переживають потужну хвилю аномальної спеки, спричинену метеорологічним явищем «Омега». Через надзвичайно високі температури вже фіксують людські жертви, перебої в роботі інфраструктури та масштабні втрати у сільському господарстві, п...

Літній сезон під загрозою? На кордоні з Польщею автобуси затримуються до пів доби

четвер, 25 червень 2026, 10:23

Автобуси на українсько-польському кордоні змушені очікувати проходження контролю до 12 годин. Ситуацію обговорили віцепрем’єр-міністр з відновлення України Олексій Кулеба та міністр інфраструктури Польщі Даріуш Клімчак під час робочої зустрічі у порту ...