Поруч встановили вуличний рукомийник та лавочку: У Росії урочисто відкрили дерев'яний туалет для водіїв (відео)

У російському місті Ангарськ, що в Іркутській області, урочисто відкрили вуличний дерев'яний туалет для водіїв автобусів. Про це повідомляє телеграм-канал "Подъём", передають Патріоти України.

"Презентація нового санітарного вузла відбулася на кінцевій зупинці маршруту №7. Атмосферу свята підтримали повітряні кульки і плакат", - йдеться у повідомленні.

Зазначається, що для максимального комфорту водії вже самі додатково встановили вуличний рукомийник і дзеркало.

Намісник Києво-Печерської лаври розповів, у якому стані печери з мощами преподобних отців після російського удару по найбільшої святині Русі

середа, 24 червень 2026, 8:57

Печери з мощами святих після атаки росіян на Києво-Печерську лавру не постраждали, хоча не виключаються і віддалені наслідки цієї атаки РФ. Про це намісник Свято-Успенської Києво-Печерської лаври Православної церкви України (ПЦУ) єпископ Авраамій повід...

Делікатес королів: На Прикарпатті чоловік випадково знайшов рідкісний гриб, що цінується на вагу золота

середа, 24 червень 2026, 8:39

Мешканець Калущини під час прогулянки до лісу натрапив на кілька білих трюфелів. Цей гриб вважається одним з найдорожчих та найрідкісніших у світі, зазначають Патріоти України. Чоловік розповів кореспондентам видання "Інформатор Калуш", що знайшов одра...