Могла не витримати тиску батьків: Поруч з тілом дівчинки, що випала з вікна в Кривому Розі, знайдено дивні деталі (фото, відео)

21 вересня в місті Кривий Ріг Дніпропетровської області 12-річна дівчинка випала з вікна 12-го поверху житлового будинку. Від отриманих травм підліток померла на місці. На даний момент у поліції розслідують дві версії трагічної події, передають Патріоти України.

Одна з версій трагедії – дівчинка зірвалася з висотки під час гри з братом, інша версія – підліток скоїла суїцид через погані оцінки в школі.Знайомі та сусіди загиблої стверджують, що 12-річна Катя була відмінницею в школі, але останнім часом почала отримувати погані оцінки. За їх словами, це дуже впливало на її психіку і вона не витримала тиску з боку батьків і викладачів, і тому наклала на себе руки.

У школі, де навчалася загибла Катя, розповідають, що дівчинка завжди була доброзичливою та відповідальною дитиною, а також прикладом для інших.

Правоохоронці впевнені, що трагедія сталася випадково. Однак, поряд з тілом загиблої Каті журналісти виявили дивну знахідку – шматочки із зошита, на яких були проставлені погані оцінки з української мови.

Психологи відзначають, що зараз підлітки можуть піти на такий відчайдушний крок навіть через дрібниці, так як в цьому віці вони особливо схильні до самогубства.


"Г*но русского мира": В окупованому Криму воду хочуть качати з озера, де зберігають відходи (фото)

субота, 24 жовтень 2020, 9:45

Штучне озеро біля гори Гасфорта окупаційна влада Криму може використовувати в якості резервного джерела водопостачання Севастополя. Як пише видання "Крим.Реаліі", водойма ще з 1977 року виконував функцію сховища відходів від добування флюсових вапняків...

Ходити в такому вбранні допомагали 40 осіб: Українка одягла на випускний оригінальну сукню і побила рекорд

субота, 24 жовтень 2020, 9:30

Коли дівчина йшла, то вона навіть не бачила закінчення свого вбрання. У місті Тернопіль дівчина прийшла на випускний зі школи в сукню з найдовшим шлейфом в Україні, передають Патріоти України з посиланням на ТСН. Випускників шкіл вітали на головному ст...