Порушники залишаються безкарними: Які номерні знаки не здатні розпізнати поліцейські патрулі-фантоми

У МВС розповіли про обмеження системи прихованого вимірювання швидкості в русі. Як виявилося, поліцейські автомобілі-фантоми розпізнають не всі номерні знаки. Про це повідомляють Патріоти України з посиланням на FB-сторінку Антона Геращенка.

Як ми раніше розповідали, за 25 січня, перший день роботи прихованих поліцейських патрулів-фантомів, було виписано 990 адмінпостанов про перевищення швидкості. Однак, як виявилося, камери, встановлені на цих автомобілях, можуть "читати" не всі номерні знаки. Відтак, деякі порушники залишаться безкарними.

З іменними номерами проблем немає, вони розпізнаються, а порушник ідентифікується. "Літерні номери типу імен "САША" і "МАША" чудово фіксуються і отримують штрафи", - роз'яснив у Facebook радник міністра МВС Антона Геращенко.

Поки не вирішено питання щодо автомобілів дипломатів, номерам військових авто, і ряду інших спецавтомобілів. Найбільша проблема - це авто-двійники та машини, зареєстровані до 2011 року. Бувають неточності в реєстраційних даних. "Ми працюємо для усунення цієї проблеми", - зазначив Антон Геращенко.

Як зазначають у МВС, завдання "фантомів" - не збирати штрафи, а зробити дороги України безпечними. Тому в найближчі два роки відомство планує вивести на дороги країни ще 80 таких комплексів.

Пальмовий пес: Чотирилапому саперу Патрону присудили премію на Каннському кінофестивалі

п’ятниця, 27 травень 2022, 22:29

У Каннах особливою відзнакою нагородили пса Патрона, який служить в Державній службі з надзвичайних ситуацій. 27 травня Патрону присудили премію Пальмовий пес – найпрестижнішу кінонагороду, яку отримують чотирилапі, інформують Патріоти України. У ДСНС ...

У Львові затримали корегувальника ракетних обстрілів - через зрадника загинуло 4 людини

п’ятниця, 27 травень 2022, 17:10

У Львові затримали ворожого корегувальника вогню, через якого у місті під час обстрілу шиномонтажу загинуло 4 цивільних мешканців. Місцевий житель через месенджери передавав росіянам інформацію про розташування військових об'єктів та об’єктів критичної...