Порушила карантинні вимоги: Жителька Мелітополя постала перед судом, бо викидала сміття без паспорта

У Мелітополі Запорізької області жінці довелося постати перед судом, бо вона виносила сміття без паспорта, чим порушила карантинні вимоги. Про цю історію повідомила суддя міськрайонного суду Лілія Дараган. Відео оприлюднено на YouTube-каналі РІА "Мелітополь", передають Патріоти України.

"Складено матеріал адміністративний щодо жінки, яка вийшла з дому викинути сміття до сміттєвих баків, ... вона перебувала на вулиці без документів, які посвідчують особу. Звісно, судом було враховано та обставини, що не було такої значної шкоди заподіяно, і судом було застосовано усне зауваження. Тому що ми враховуємо пропорційність стягнення, а стягнення - воно одне тільки може бути - 17 тисяч гривень штраф. І де ж та пропорційність: вийшла викинути сміття без документів - і 17 тисяч гривень штраф", - розповіла Дараган.

Водночас вона зазначила, що штраф отримав, наприклад, водій маршрутки, який був за кермом без маски, а також було складено кілька протоколів щодо закладів громадського харчування, які пускали відвідувачів всередину: один із них сплатив штраф добровільно, з інших будуть стягувати примусово.

Загалом до Мелітопольського міськрайонного суду за рік надійшов 631 матеріал про порушення громадянами карантинних обмежень. У 388 з розглянутих 489 випадків судді обійшлися усним попередженням, а 87 справ закрили у зв'язку з відсутністю складу адмінпорушення.

Захищав Україну ще з 2014-го: В бою з росіянами загинув відомий волонтер

середа, 31 травень 2023, 22:54

На війні з російськими окупантами загинув волонтер ГО “Мотохелп” Віталій “Lucky” Коров'яковський. Про це повідомила ГО “Мотохелп”, передають Патріоти України. Віталій Коров'яковський з початку Майдану допомогав в Червоному Хресті у складі медиків-волон...

"Розповідав про "успіхи" брендів із РФ": Дружина Олександра Скічка посварилася з професором-росіянином у Мілані

середа, 31 травень 2023, 22:01

Дружина політика та колишнього ведучого Олександра Скічка, яка нині мешкає в Італії, посварилася з росіянином. Вона навчається у Мілані, в інституті Marangoni, там Єлизавета Юрушева зустріла викладача, який розповідав про "успіх" російських компаній. П...