
Російські окупанти продовжують катувати українського священика Василя Вирозуба, взятого в полон разом з екіпажем рятувального судна "Сапфір" наприкінці лютого. Про це у Facebook повідомив архімандрит Микита (Сировегін) з посиланням на капелана Олександра Чокова, звільненого нещодавно з російського полону, передають Патріоти України.
"Священнослужителя Одеської єпархії Православної церкви України, настоятеля Свято-Троїцького храму Одеси протоієрея Василя Вирозуба продовжують утримувати в слідчому ізоляторі №2 міста Старий Оскол Бєлгородської області. Нашого священика заточили в карцер, піддають тортурам, звинувачують у шпигунстві", - повідомив архімандрит.
Він просить усіх небайдужих молитися за якнайшвидше звільнення Вирозуба та інших українських воїнів, які зараз перебувають у цьому СІЗО. За даними священнослужителя, мова йде приблизно про 150 людей.
У столичних паркових зонах та рекреаційних локаціях посилили заходи безпеки. Правопорядок тут забезпечують інспектори кавалерійської роти, які патрулюють території верхи поряд з більш модерними велопатрулями. Однак вершник зможе швидко маневрувати в ха...
Вакцинація проти вірусу папіломи людини (ВПЛ), проведена у ранньому підлітковому віці, практично зводить до нуля ризик смерті від раку шийки матки у молодому віці. Про це свідчить масштабне британське дослідження, опубліковане в журналі The Lancet і пр...