"Пошли воевать за Украину": Юна блогерка зі Львівщини обурила мережу, опублікувавши відео із собаками

Тіктокерка, учениця 9 класу з м. Новояворівськ Львівської області опублікувала в соціальних мережах відео, як вулицею гуляють собаки. Його вона підписала: "Пошли воевать за Украину", передають Патріоти України.

"Поки в країні триває війна, гинуть молоді хлопці, молодь жартує. Дівчина неодноразово також була нагороджена похвальними грамотами від місцевого врядування. Патріотизм на рівні", - підписали відео обурені коментатори.

Згодом дівчина вибачилась за свій вчинок. Вона зазначила, що цим відео вона зганьбила себе та своїх батьків. "Я не думала, що так далеко зайде. Що це відео поширять в пабліку мого міста. Мені дуже соромно за те, що я зробила", - сказала школярка.

Діти гралися у дворі: У Росії в валізі знайшли розчленоване тіло дівчини (фото, відео)

субота, 23 жовтень 2021, 23:15

У російському місті Орськ Оренбурзької області діти у дворі знайшли валізу, усередині якого виявилося розчленоване тіло дівчини. Про це повідомляє Оrsk.ru, передають Патріоти України. . Так, діти грали у дворі, коли побачили чемодан з розчленованим ті...

Залишили майже 50 років тому: Чоловік знайшов пляшку із посланням під час ремонту у власному будинку (фото)

субота, 23 жовтень 2021, 22:45

Всередині скляної пляшки з-під молока була записка, підписна чотирма будівельниками, які й зводили цей дім десятки років тому. Послання датоване 5 квітня 1974 року. У нього будівельники перерахували усіх майстрів, що працювали над будинком. Також вони ...