
Міністр закордонних справ Угорщини Петер Сіярто закликав не відстороняти російських спортсменів від участі в Олімпіаді в Парижі. Мовляв, не варто поєднувати "геополітику" зі спортом. передають Патріоти України.
Таке він заявив на конференції в Будапешті, повідомляє Telex. "Ми пам’ятаємо беззаперечну роль Олімпіади у створенні миру", - наголосив міністр.
Сіярто висловив думку, що "вітер війни в Україні, психоз війни" зараз втрутився в ті сфери життя, куди їх не слід допускати. З його слів, ці фактори роблять ситуацію ще більш відчайдушною.
"Якщо порушується питання про недопущення спортсменів однієї країни до участі в Олімпійських іграх, я думаю, що ми в глибокій халепі. Вважаю принизливим те, що ми дозволяємо спортсменам змагатися, але вони можуть носити тільки біле, синє або чорне, і я не знаю, яку музику вони повинні слухати, коли перемагають", - висловися очільник МЗС Угорщини. Окрім того, Сіярто назвав неприпустимим "карати спортсменів з геополітичних міркувань і змушувати їх робити політичні заяви".
Працівники кримської групи компаній “ТЕС” записали відеозвернення до президента Росії Володимира Путіна, заявивши про серйозні наслідки ударів ЗСУ для бізнесу компанії та її працівників. Відео опублікував телеграм-канал AST, передають Патріоти Українит...
Раніше астрофізик з Оксфорда Брайан К. Лакі припустив, що сліди інопланетних технологій могли зберегтися у місячному пилу разом із міжзоряною речовиною. Цей підхід доповнює нове пояснення проблеми пошуку позаземного життя: дослідники з Інституту SETI в...