Поскаржився, що його "бусом завезли на ВЛК": На Хмельниччині чоловік ухилився від мобілізації і поплатився

У Хмельницькій області чоловіка засудили до 3 років позбавлення волі за ухилення від мобілізації. На суді він поскаржився, що його "бусом завезли на ВЛК". Каяття чоловіка суд не врахував. Про це йдеться у вироку Дунаєвецького районного суду, передають Патріоти України.

Згідно з наявною інформацією, у травні 2023 року чоловік отримав повістку, але не з'явився до ТЦК та уникав мобілізації.

На суді він визнав свою провину, але пояснив, що того дня прибув до військкомату пізно і не заходив усередину, оскільки боявся негайного відправлення в армію. Він також стверджував, що працівники ТЦК "бусом його завезли на ВЛК, яка нібито швидко визнала підсудного придатним до мобілізації", хоча у нього були проблеми з рукою.

Суд, проаналізувавши матеріали справи, визнав чоловіка винним за статтею 336 ККУ і присудив йому 3 роки позбавлення волі.

"Суд не вбачає підстав для врахування пом`якшуючої обставини - щирого каяття обвинуваченого, який заявив про це у судових дебатах. Так, щире каяття це не формальна вказівка на визнання своєї вини, а відповідне ставлення до скоєного, яке передбачає належну критичну оцінку винним своєї протиправної поведінки, її осуд та бажання залагодити провину", – йдеться у поясненні суду.

Як охолоджуватися кондиціонером без шкоди для здоров’я: Лікар дала українцям важливі поради

неділя, 14 липень 2024, 19:05

Спека погіршує роботу мозку, робить нас дратівливими та неуважними. Тому літо неможливо уявити без кондиціонера, якщо не вдома через постійні відключення світла, то хоча б в автомобілі, передають Патріоти України. Як правильно і без шкоди для здоров’я ...

В Раді збираються підняти штраф за публічну трансляцію та виконання російської попси у 360 разів. Хто заплатить і за яких умов

неділя, 14 липень 2024, 18:55

Наразі штраф становить смішні 70 гривень. В Україні пропонують збільшити штрафи за публічне прослуховування російської музики до 5 100–25 500 гривень, поклавши відповідальність на керівників закладів торгівлі, харчування та сфери послуг. Законопроєкт н...