Послабленню бути: Шмигаль назвав остаточну дату запуску транспорту в Україні

В Україні з 22 травня відновиться рух міського громадського транспорту. Міжобласний і міжнародний поки відкривати не будуть. Про це сказав прем'єр-міністр України Денис Шмигаль на засіданні Кабінету міністрів України у середу, 20 травня, передають Патріоти України.

"Міжобласні перевезення ми поки що не відкриваємо. Ми домовилися, що це буде на початку червня, як тільки епідеміологічна ситуація довзолить це зробити. Це за умов, що ситуація дозволятиме міжобласні переміщення. В областях, де складна ситуація зі спалахами COVID-19, будуть вводити локальні обмеження на пасажирські перевезення, щоб не перевозити вірус по цілій країні", – сказав голова уряду.

Що буде з авіаперельотами

"До питання про відновлення авіаперельотів ми повернемось після 15 червня, коли авіаперевізники отримають змогу вилітати і кудись летіти. Тому, що аеропорти наших країн-партнерів поки що закриті. Поки що є позиція, що раніше 15 червня відкривати рейсові перельоти немає сенсу", – сказав Шмигаль.

Ізраїльський лікар вказав на головну загрозу COVID-19

середа, 21 жовтень 2020, 8:30

Він повідомив, що головним викликом медичній системі стала необхідність тривалої вентиляції легенів для людей із важким перебігом COVID-19. "Від грипу смертність – 0,1–0,2%. Від коронавірусу на цьому етапі – 6,7–6,8%. Тобто в 60 разів вища. Елементарна...

Невимовна краса Українських Карпат

середа, 21 жовтень 2020, 8:10

Смарагдове царство, куди завжди хочеться повертатися... В мережі показали неймовірну красу українських Карпат. Фото оприлюднили у спільноті Патріоти України - єднаймося в соціальній мережі Facebook, передають Патріоти України.