Послання з минулого: Археологи знайшли в "колисці цивілізації" камінь із загадковим написом (фото)

У Туреччині археологи виявили древній камінь із загадковим написом, який, імовірно, був встановлений у театрі. Про це повідомляє Daily Sabah, передають Патріоти України.

Йдеться про місто, яке називають "колискою цивілізацій" - Патара, він був столицею стародавнього Лікійского союзу.

Археологи провели розкопки на руїнах стародавнього театру і знайшли досить великий камінь, який століттями перебував під землею. На ньому був виявлений загадковий напис, який фахівці ще не розшифрували.

Повідомляється лише те, що напис був присвячений важливому і впливовому громадянину, який користувався в Патарі великим авторитетом.

"Це значущий напис, який нас дуже порадував, - говорить керівник розкопок професор Хавва Ішкан Ішик з Університету Акденіз. - Напис переданий експертам з Лабораторії реставрації Анталії, які вже приступили до його вивчення. Ім'я громадянина, який згадується, і зміст тексту будуть розкриті найближчим часом".

Від роботи чоловіки лисіють: Несподівана заява вчених

середа, 2 грудень 2020, 8:50

Усі ми знаємо, що стреси, недостатня кількість сну, незбалансований раціон, а також генетика можуть стати причиною раннього облисіння. Учені ж виявили ще одну несподівану причину. Зауважив випадіння волосся? Нове дослідження науковців пов'язує це зі зл...

"Коктейль із жаб вважають корисним для потенції": Українці розповіли про дивні традиції в Перу (фото)

середа, 2 грудень 2020, 8:44

За словами мандрівників, місцеві делікатеси, які вважаються національним надбанням у Перу, викликали в них шок і огиду. . Пара зазначила, що для перуанців абсолютно нормально перемолоти жабу в блендері й "ласувати" таким напоєм. Вважається, що він допо...