"Послуги" оцінили не занадто дорого: Керівництво Житомирської митниці затримали на хабарі (фото)

Минулого місяця стало відомо, що правоохоронці викрили на митниці злочини, що завдали державі збитків на майже 400 млн грн. Тепер стало відомо про систематичне хабарництво серед керівництва Житомирської митниці, зазначають Патріоти України.

Як повідомляє Офіс генерального прокурора, затримано очільницю Житомирської митниці, начальника відділу, а також митного брокера – за фактом одержання неправомірної вигоди (ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України).

За даними слідства, вони систематично отримували неправомірну вигоду за безперешкодне оформлення товарів, які завозяться на митну територію України.

Так, затримані організували механізм митного оформлення імпортних товарів, пропонуючи надання незаконних послуг з приховування товару від митного контролю та підміни номенклатури.

"Ціни на такі послуги коливались від 200 грн до 400 доларів за одну декларацію, в залежності від виду послуги, номенклатури товару та країни його походження", - йдеться у повідомленні.

Крім того, у ході проведення досудового розслідування задокументовано декілька епізодів передачі затриманим грошових коштів. "Під час отримання 2 тис. доларів та 50 тис. грн правоохоронці затримали їх в порядку ст. 208 КПК України", - сказано у повідомленні.

Наразі вирішується питання щодо повідомлення затриманим особам про підозру та обрання запобіжних заходів.

Інфаркт головного мозку: Відома російська актриса опинилася при смерті

середа, 7 червень 2023, 20:54

Російській актрисі Лідії Федосєєвій-Шукшиній стало ще гірше. Раніше повідомлялося, що її розбив інсульт, а тепер з'явилася інформація про те, що у неї відмовляє серце. Крім цього, у актриси інфаркт головного мозку, передають Патріоти України. "Актриса ...

Критику почули: Кличко звільняє директора департаменту КМДА, за те, що шастав по ресторанах у комендантську годину

середа, 7 червень 2023, 20:23

Міський голова Києва Віталій Кличко пообіцяв, що змусить звільнитися директора департаменту охорони культурної спадщини КМДА Олександра Никоряка, якого помітили на вулицях столиці й у ресторані під час комендантської години. . Пряма мова: "За порушення...