Послухалися Онуфрія: Багато вірян прийшли до Києво-Печерської лаври за благодатним вогнем

Поки люди чекали біля одного входу, з іншого виходу за 20 м одна за однією заїжджали і виїжджали швидкі.

У столиці в Києво-Печерській Лаврі представники УПЦ (МП), попри карантин, роздають вірянам благодатний вогонь, який прибув з Єрусалиму, повідомляють Патріоти України.

Зазначається, що біля Києво-Печерсьткої Лаври утворилася черга з мирян і священників. Людей пускали по одному, щоб вони могли взяти вогонь. Прихожани скупчилися і не завжди дотримувалися дистанції. Біля Лаври також чергують кілька десятків правоохоронців.

Поки люди чекають біля одного входу, з іншого виходу за 20 м одна за однією заїжджають і виїжджають швидкі. За даними РБК-Україна, роздача благодатного вогню відбувається у Свято-Воскресенському. В храм пускають по одному. Віряни також роздають благодатний вогонь одне одному на вулиці.

Джерело: ТСН.ua

Учасниці "Жіночого кварталу" показали себе у всій красі (фото, відео)

п’ятниця, 23 жовтень 2020, 8:30

Відома українська актриса Лера Товстолес показала себе і колег по проекту... На фото Лера стоїть у помаранчевій толстовці. Поруч можна побачити Ольгу Жковцову, яка була в рожевій футболці. По центру розташувалася Настя Оруджова у футболці з пристойним ...

Знахідка може стати сенсацією: Археологи розкопали в Україні старий склеп

п’ятниця, 23 жовтень 2020, 8:10

На останки чекає чимало експертиз. Під час розкопок у Севастопольському парку Дніпра відкрили один зі склепів, у якому, найвірогідніше, і покоїлись останки археолога Олександра Поля, передають Патріоти України з посиланням на 11 канал. У цьому склепі а...