"Посмакувала": Американка випадково сфотографувала чайку-бешкетницю, яка "напала" на рол її мрії

Жінка з Каліфорнії купила рол з лобстерами, який давно мріяла спробувати, і хотіла сфотографувати, але їй завадила нахабна чайка, повідомляють Патріоти України.

Спортивна юристка Алісія Джессоп приїхала на конференцію до Вермонта. Дорогою додому вона заїхала до сусіднього штату Мен за ролом з лобстерами, про який давно мріяла.

Алісія купила сендвіч за 21,5 долара (565 грн) і вирішила їсти його не як усі, під парасолями, а поблизу із видом на воду і гори, де нікого не було. На березі вона вирішила сфотографувати рол на тлі красивого пейзажу.

Сендвіч перехопила нахабна чайка і скинула його на берег. На рол одразу накинулися її пернаті друзі. Але Алісія все-таки встигла зазнимкувати крилатого злодюжку. Вона виклала фото до Мережі, і воно одразу стало вірусним.

Хіти тижня. "Бидло, я тебе запам'ятав, с*ка, бл*дь": Прихильники Філарета влаштували бійку в суді (фото, відео)

понеділок, 18 листопад 2019, 0:35

Прихильники колишнього предстоятеля Київського патріархату Філарета (Денисенка) увірвалися в будівлю Шостого апеляційного адміністративного суду в Києві. Апеляційна інстанція скасувала призупинення ліквідації УПЦ КП, передають Патріоти України. Як пові...

Держбюджет-2020: Кому збільшать виплати наступного року, детальне роз'яснення

понеділок, 18 листопад 2019, 0:28

Як відомо 14 листопада Верховна Рада проголосувала за остаточний варіант державного бюджету України на 2020 рік. Згідно з новими соціальними параметрами, закладеними в кошторис після правок, загальна сума бюджетних коштів, передбачена для Міністерства ...