"Посмакувала": Американка випадково сфотографувала чайку-бешкетницю, яка "напала" на рол її мрії

Жінка з Каліфорнії купила рол з лобстерами, який давно мріяла спробувати, і хотіла сфотографувати, але їй завадила нахабна чайка, повідомляють Патріоти України.

Спортивна юристка Алісія Джессоп приїхала на конференцію до Вермонта. Дорогою додому вона заїхала до сусіднього штату Мен за ролом з лобстерами, про який давно мріяла.

Алісія купила сендвіч за 21,5 долара (565 грн) і вирішила їсти його не як усі, під парасолями, а поблизу із видом на воду і гори, де нікого не було. На березі вона вирішила сфотографувати рол на тлі красивого пейзажу.

Сендвіч перехопила нахабна чайка і скинула його на берег. На рол одразу накинулися її пернаті друзі. Але Алісія все-таки встигла зазнимкувати крилатого злодюжку. Вона виклала фото до Мережі, і воно одразу стало вірусним.

Хіти тижня. "Пристайко на заметку, или Каково было хорватам в патруле с врагом", - експерт

середа, 26 лютий 2020, 3:00

"Хорватский опыт дезавуирует идею совместного патрулирования в том виде, о котором говорит команда Зеленского, ссылаясь на… хорватский опыт", - пише у своєму блозі Наталя Іщенко, передають Патріоти України, і продовжує:. "Владимир Зеленский считает, чт...

Хіти тижня. Українцям готують "сюрприз" з податками: Кого чекають неприємності

середа, 26 лютий 2020, 2:00

Податки в Україні пропонують платити зовсім за іншою схемою, яка діє у багатьох країнах. Фракція "Слуга народу" пропонує нараховувати податок на доходи за іншою схемою: чим більше отримуєш, тим більше платиш, передають Патріоти України. Як стверджують ...