"Постраждалому мало б бути соромно": У Вінниці "герой паркування" жорстко віддухопелив чоловіка, але історія на цьому не закінчилася (відео)

У Вінниці "герой паркування" поставив свій автомобіль на газон, після чого від перехожого йому надійшло зауваження. Водій вибіг з машини і почав бити ногами чоловіка. Відео нападу опублікували на сторінці "Зупини Лося" на Facebook, передають Патріоти України.

На сторінці написали, що країна повинна знати своїх "героїв" в обличчя. Але як виявилося, не все так просто в цій історії. Пізніше з'ясувалося, що порушник підкупив чоловіка, сплативши йому в сервісі ремонт телефону. Чоловік, який зробив йому зауваження, - погодився врегулювати конфлікт мирно. Незважаючи на своє побиття він потиснув руку "герою паркування".

Більш того, учасники конфлікту записали відео, на якому розповіли, що залагодили суперечку мирно.

В коментарях українці не зрозуміли, чому чоловік, якого побили, погодився улагодити все мирно.

  • Як би ця ситуація була в європейській країні, то б прийшлось йому і продати автівку. А так і будемо жити до тих пір в бідноті поки люба с... зможе підняти на тебе руку, а тім паче ногу.
  • Краще таких конфліктів не допускати. Ну припаркувався х*рово, ну нікого зауваження, то від'їдь.. просто цьому водію пощастило, що він не натрапив на когось більш буйного із пістолетом.
  • Дешево! Мав би відповісти за законом.
  • Жахливо, сором.Я б йому такого не пробачила, отримати стільки разів поджопник. Так його принижував, ковбасив як непотріб, а той ручку потиснув.

З архіву ПУ. Вчені назвали передвісник швидкої смерті при коронавірусі

субота, 17 квітень 2021, 16:00

Дослідники з Університету Верони і університетської клініки Падуї заявили, що низька кількість тромбоцитів може бути передвісником швидкої смерті при коронавірусі - вона пов'язана з підвищеним ризиком тяжкого перебігу захворювання. Про це повідомляють ...

"Народ України готується дати відсіч Росії, тири забиті резервістами, а от із Радою проблеми", - волонтер Притула

субота, 17 квітень 2021, 15:30

Росію в разі нового вторгнення очікує жорсткий прийом. Народ і армія України готові дати відсіч. Про це в ефірі програми "Свобода слова Савіка Шустера" заявив провідний, громадський діяч і волонтер Сергій Притула. Уривок оприлюднений на відеохостингу Y...