Постраждали 11 дівчаток: У Львові судитимуть серійного ґвалтівника

Підозрюваний керував неофіційним молодіжним табором.

Жителя Львова підозрюють у причетності до 11 зґвалтувань та розбещень неповнолітніх дівчаток, передають Патріоти України.

У скоєнні злочинів поліцейськими підозрюється 46-річний житель Львова. За інформацією правоохоронців, випадки розбещень і згвалтувань дівчаток у віці від 11 до 14 років відбувалися ще в 2005 році. Тоді підозрюваний керував неофіційним молодіжним табором.

“Були встановлені жертви зловмисника, сьогодні – молоді жінки. Але в той час вони ще були дітьми, адже перші факти розбещення і згвалтування датуються 2005 роком. Багато з них не хотіли згадувати ці події - і їх можна зрозуміти. Однак правоохоронці зібрали доказову базу, достатню для того, щоб ми могли повідомити зловмиснику про підозру у скоєнні одинадцяти злочинів“, – розповів начальник поліції Львівської області Василь Віконський.

Зрештою чоловікові повідомили про підозру у злочинах за статтями “зґвалтування особи, яка не досягла чотирнадцяти років, незалежно від добровільної згоди”, “розбещення неповнолітніх”, а також “статеві зносини з особою, яка не досягла шістнадцятирічного віку”.

"Вбиває" не тільки коронавірус: Моторошні цифри смертей в Україні та їхніх причин

середа, 21 жовтень 2020, 19:15

З початку пандемії в країні зареєстрували 5 927 смертей в результаті COVID-19. В Україні померли за перші вісім місяців від різних захворювань 378 315 людей. Про це повідомляє Державна служба статистики, яка публікує дані про кількість померлих з окрем...

Хлопець погодився на побачення наосліп, але не чекав такої халепи - довелося тікати, і дуже швидко

середа, 21 жовтень 2020, 18:23

Дбайлива мати, стурбована особистим життям 29-річного сина, вмовила його піти на побачення наосліп. Але якими б щирими не були наміри жінки, здається, вона зробивла тільки гірше, тепер хлопчина на подібні авантюри не поведеться ніколи. Історія сталася ...