Посуха "вбиває" поля в Україні: Аграрії озвучили тривожний прогноз щодо урожаю

Зима в Україні була безсніжною і вітряною, навесні в багатьох регіонах спостерігається посуха, такі погодні умови є загрозою для майбутнього врожаю зернових. Про це йдеться в матеріалі "Апострофа", передають Патріоти України.

"Частина озимих загинула, і їх треба пересівати. Також є питання по новому врожаю, оскільки сіяти в недостатньо зволожену землю ризиковано. Проте, аграріям доводиться на це йти", - пояснив член наглядової ради Української ради бізнесу, заступник голови Всеукраїнської аграрної ради Михайло Соколов.

Експерт з питань аграрного сектора інвестиційної компанії Concorde Capital Андрій Передерей зазначив, що недостатня кількість вологи може привести до того, що врожайність з гектара буде меншою, ніж в минулому році.

Разом з тим, за даними Державної фіскальної служби, на 17 квітня 2020 року, зерновий експорт України склав понад 48,66 мільйона тонн, що на 8,4 мільйона тонн або 21% більше, ніж на той самий період минулого маркетингового року.

Зокрема, на вказаний період експортовано майже 18,5 мільйона тонн пшениці (на 4,5 мільйона тонн або 32,3% більше, ніж рік тому). Також на 28,3% зріс і експорт борошна. Це - загальний обсяг експорту з липня минулого року.

Останнім часом тенденція змінилася. Так, за даними Міністерства розвитку економіки, торгівлі і сільського господарства, станом на перший тиждень квітня в порівнянні з березнем середньодобові відвантаження пшениці скоротилися втричі - з 44 тисяч тонн до 14 тисяч тонн.

Джерело: Апостроф

Учасниці "Жіночого кварталу" показали себе у всій красі (фото, відео)

п’ятниця, 23 жовтень 2020, 8:30

Відома українська актриса Лера Товстолес показала себе і колег по проекту... На фото Лера стоїть у помаранчевій толстовці. Поруч можна побачити Ольгу Жковцову, яка була в рожевій футболці. По центру розташувалася Настя Оруджова у футболці з пристойним ...

Закриті міста СРСР: що ховали і як склалася їхня доля

п’ятниця, 23 жовтень 2020, 8:17

На території Радянського Союзу існували міста, які отримали статус закритих. Вони мали схожі з іншими назви, але з цифровою приставкою – Арзамас-16 або Челябінськ-45. І все тому, що там зазвичай розміщувалися об'єкти державної важливості – космічної, е...