Посварилися через маску: У США чоловік застрелив касира в супермаркеті

У супермаркеті округу Де-Калб штату Джорджія, США покупець 30-річний Віктор Лі Такер застрелив касира. Причиною стала сварка через носіння медичних масок, зазначають Патріоти України.

"Такер пішов з магазину, не зробивши покупку, але відразу ж повернувся. Підійшов прямо до каси, витягнув пістолет і вистрілив", - повідомили у місцевому бюро розслідувань.

Потім чоловік відкрив вогонь по охоронцеві магазину. Кулі також зачепили другого касира. Після події, зловмисник кинувся тікати, але правохоронці його затримали. Постраждалого охоронця доставили в медичний центр Атланти, касиру, що вижила, надали допомогу на місці.

Науковці розповіли, як людське око сприйматиме кольорову палітру Марса, з огляду на відмінність з умовами Землі

вівторок, 26 вересень 2023, 4:15

Ми зовсім по іншому бачили б кольори на інших планетах, хоча наш мозок і намагався б їх адаптувати. Про це свідчить нове дослідження. . Людський мозок демонструє дивовижну здатність адаптуватися до різних умов освітлення, подібно до початкової дезоріє...

Найстаріший завод Європи та втіха польських королів: Як у Дрогобичі котре сторіччя поспіль видобувають "біле золото" (відео)

вівторок, 26 вересень 2023, 3:25

У Дрогобичі на Львівщині близько 700 років виготовляють сіль за старовинною технологією. Солеварний завод у місті зʼявився ще в 1390 роках, сьогодні його працівники намагаються зберегти унікальне автентичне підприємство. . Щомісяця завод виробляє близ...