Посилення карантину в Україні: Як вийти на вулицю і не отримати штраф (список заборон)

З понеділка, 6 квітня, в Україні почнуть діяти посилені карантинні заходи у зв'язку з поширенням коронавірусу, передають Патріоти України.

Де не можна з'являтися?

Заборонено відвідувати спортивні і дитячі майданчики, відпочивати в парках, лісах, прибережних зонах (влаштовувати пікніки). Також не можна відвідувати установи, які надають соціальні послуги.

Що потрібно носити з собою?

При виході з дому обов'язково мати при собі документи, що засвідчують особу, що підтверджують її громадянство або спеціальний статус.

Де обов'язково треба носити маску?

Нові правила карантину забороняють "перебувати в громадських місцях без маски". Однак поняття "громадські місця" - досить розмите і не виключено, що заплатити штраф доведеться за те, що йдеш без маски просто по вулиці.

Чи можна гуляти компаніями?

Заборонено переміщатися групою більше двох осіб (крім випадків супроводу дітей). Крім того, дітям до 14 років забороняється перебувати в громадських місцях без батьків, а тим хто знаходиться в обсервації - самостійно залишати її.

З архіву ПУ. 5 Мб і важить тонну: Як виглядав перший жорсткий диск для комп'ютера (фото)

середа, 22 вересень 2021, 2:00

Відомо, що жорсткий диск призначався для першого комп'ютера 305 RAMAC, який створила американська компанія IBM. У мережі опублікували фото перших жорстких дисків для комп'ютерів в 50-роках минулого століття. Так в 1956 році був показаний "вінчестер" об...

По удару молотком за кожен рік подружнього життя: Шокуючі подробиці вбивства українки чоловіком-італійцем

вівторок, 21 вересень 2021, 23:52

Вірі Мудрій був 61 рік, в минулому вона працювала доглядальницею. В італійському місті Ріміні місцевий житель 68-річний Джованні Лагвардія жорстоко вбив свою дружину-українку і здався поліції. За попередніми даними, причиною жорстокого вчинку чоловіка ...