Посилку розпакувала свекруха і дуже здивувалася: Клієнтці надіслали вібратор замість стола (відео)

Американка замовила письмовий стіл на одному з популярних сайтів, але отримала посилку з вібратором, передають Патріоти України.

Як повідомляє Телеграм-канал "Лента дна", жінці зателефонувала її 85-річна свекруха і повідомила, що посилка доставили, але вона надто маленьких розмірів. Літня жінка розпакувала її та знайшла вібратор.

Обурена американка розповіла у соцмережах, що компанія Amazone переплутала замовлення та відправила їй інтимну іграшку. "Вони жорстко облажалися", - прокоментувала жінка, показавши вміст своєї посилки.

Кого мобілізують в Україні у жовтні, а хто має право на відстрочку - роз'яснення

понеділок, 2 жовтень 2023, 14:59

В Україні було продовжено дію воєнного стану та загальну мобілізацію через повномасштабне вторгнення РФ щонайменше до 15 листопада цього року. Через це із 1 жовтня до війська продовжать мобілізувати військовозобовʼязаних чоловіків від 18 до 60 років. А...

Можуть спалахнути в будь-який момент: Два популярних в Україні корейських виробники відкликають мільйони машин

понеділок, 2 жовтень 2023, 14:50

Корейські автомобільні бренди Hyundai та Kia, які популярні в Україні, відкликають приблизно 3,4 мільйона своїх автомобілів. Наголошується, що машини можуть мати небезпечну несправність, передають Патріоти України. Моделі авто, які мають дефект двигуна...