Потап відреагував на хейт навколо пісні "Волонтер" і пояснив значення рядка "Я була з хлопцями, бійцями, я волонтерила"

Український репер та продюсер Потап прокоментував хейт навколо його пісні "Волонтер", яку він присвятив усім волонтерам і, зокрема, батальйону "Добробат". В інтерв'ю Потап розповів, що він є медіа-амбасадором батальйону "Добробат", який займається відбудовою житла, що постраждало від обстрілів. І написавши композицію "Волонтер", він точно не хотів нікого образити, передають Патріоти України.

"Піснею "Волонтер" я точно нікого не хотів зачепити. Тому, користуючись можливістю, ще раз хочу вибачитися перед тими, кого це обурило", - сказав репер.

Ми попросили Потапа прокоментувати рядки з пісні, які й викликали найбільше обурення в українців: "Ой мама, не питай з ким була і де ночі провела, я була з хлопцями, бійцями, я волонтерила".

"Якщо комусь не сподобалися саме ці рядки, пояснюю: я намагався зробити такий собі легкий жарт. Мама думала, що її донька десь там гуляє, але виявляється, що це не так, що вона волонтерила, вона допомагала. Це особисто моя авторська думка, і мною суть туди була закладена саме така. Але це перекрутили і сприйняли інакше. Що, загалом, нормально, бо кожен може сприймати усе по-своєму. Ну, нічого, буде ще багато нових інших пісень", - пояснив Потап.

Джерело: ТСН.ua

Вирішив допомогти ЗСУ? У Росії житель Барнаула отруїв воду для мобілізованих

четвер, 21 вересень 2023, 15:04

У Барнаулі проти місцевого жителя порушили кримінальну справу про замах на держзраду і спробу теракту через те, що він нібито отруїв воду для мобілізованих, передають Патріоти України. Як стверджують у відомстві, житель Барнаула вийшов в соцмережах на ...

В "Укренерго" повідомили про наслідки першої за півроку атаки на енергосистему

четвер, 21 вересень 2023, 14:59

Наслідком першої за шість місяців ворожої атаки є пошкодження енергооб’єктів в західному та центральному регіонах України. Висновки про початок нової терористичної кампанії проти цивільної інфраструктури поки робити зарано, передають Патріоти України.а...