"Потепление, товарищи!": Російські артисти зазбиралися із візитом до Києва

Російський рокгурт "Северный флот" 23 лютого виступить у Києві. Про це повідомив політолог Олексій Голобуцький, вказавши, що квитки вже з'явилися у вільному доступі та їх можна купити на відповідних онлайн-сервісах, передають Патріоти України.

"Прогрес у "потеплінні відносин із Росією" крокує семимильними кроками. Жити стало краще, жити стало веселіше, товариші! Залишилося дочекатися концерту якоїсь групи "Ополченочка" з хітом "Смерть украм!" – обурився він.

"Северный Флот" – російський рокгурт, заснований музикантами групи "Король і Шут" у 2013 році після смерті Михайла Горшеньова. Восени 2016 року колектив уже виступав в Україні з гастрольним туром.


З архіву ПУ. "Скрепний мазохізм", або Звичка програвати: Російський боксер зазнав чергової нищівної поразки на рингу (відео)

понеділок, 6 липень 2020, 23:05

Добру частину кар'єри Устінов провів під знаменами кличківського K2 Promotions і навіть вважався якийсь час найперспективнішим супертяжем в обоймі компанії братів. у травні 2019 року 42-річний російський боксер надважкої ваги Алєксандр Устінов (34-4, 2...

"Пилять" гроші як зазвичай: На Прикарпатті розгорається скандал навколо компенсації для постраждалих від повені

понеділок, 6 липень 2020, 23:00

На оселі, які пошкоджені, виділяють по 20 тисяч гривень. Скандал із компенсаціями після повені виник на Прикарпатті. Потерпілі скаржаться, що гроші розподілили несправедливо. Із 480 мільйонів гривень, які держава виділила області на ліквідацію наслідкі...