У Тернополі на вулиці Володимира Великого побилися дві жінки. Причиною інциденту став коментар в соцмережах. Потерпіла написала заяву в поліцію, повідомляють Патріоти України з посиланням на вирок Тернопільського міського районного суду.
Інцидент стався 13 лютого 2020 року ввечері біля магазину. За словами потерпілої, вона побачила жінку, яка писала образливі коментарі під її фото. Вона підійшла і запитала, навіщо та це робила.
Після цього жінка, нічого не кажучи, почала бити її пакетом, в якому знаходилося щось важке. Коли потерпіла впала, то жінка почала штовхати її ногами і виривати волосся.
Бійка жінок відбувалася на очах у дітей потерпілої і нападаючої. Заспокоїти жінок змогли очевидці, які проходили повз.
У суді підозрювана своєї провини не визнала і заявила, що це потерпіла її била через коментарі в мережі. Вона також зазначила, що з жінкою до цього вони знайомі не були. Але вона знає її дочку і у них неприязні стосунки.
Нападницю визнали винною. Тепер вона повинна заплатити штраф у розмірі 850 гривень. Крім того, її зобов'язали заплатити постраждалій 3 тисячі гривень моральної компенсації.
Франківський районний суд Львова відмовив ПриватБанку у стягненні заборгованості з клієнтки та частково задовольнив її зустрічний позов. Суд зобов'язав банк скасувати кредитний борг в 142,7 тис. грн, що виник внаслідок дій шахраїв, повернути списані ко...
Національний банк України ввів в обіг оновлену банкноту номіналом 100 гривень. Головна зміна — на зворотному боці купюри над зображенням Київського національного університету імені Тараса Шевченка з'явився напис: «Слава Україні! Героям слава!», зазнача...