Потягнула за собою човен: У Кам'янському рибалки з боєм витягли з водойми величезну щуку (фото, відео)

Поблизу Дніпра двоє рибалок влаштували справжній бій з гігантською щукою. Двоє мешканців Кам'янського посеред річки у Курилівці вполювали двох щук. Одна виявилася вагою у 8 кг, а інша вдвічі меншою. Відео своїх пригод рибалки виклали на каналі в Youtube, передають Патріоти України.

За хижаком чоловіки – Юрій та Олег – виїхали на човні, і коли натрапили на щуку, вона завдала рибалкам чимало клопіту. Багато часу вони витратили, щоб витягти її. Хижак виявився таким впертим та сильним, що в якийсь момент навіть потягнув за собою човен.

Проте завдяки майстерності рибалок щук вдалося витягти. Вже після цього на березі чоловіки зважили і показали свою здобич.

Став новим талісманом аквапарку: Бик хотів проїхатися на водяній гірці, але щось пішло не так (відео)

четвер, 2 грудень 2021, 0:32

Бик виліз на водяну гірку та намагався скотитися. Як результат, йому вдалося трохи зсунутися, поки не застряг у трубі атракціону. Тварина не могла зрушитися з місця та повернутися в будь-яку сторону – опинилася у пастці. Проте в цей момент він не один ...

Запасайтеся улюбленим напоєм: Кава у світі подорожчала до 10-річного рекорду

четвер, 2 грудень 2021, 0:07

Ціни на каву зросли до найвищого за 10 років рівня і можуть продовжити йти вгору протягом 2022 року, повідомляють Патріоти України з посиланням на CNBC. Грудневі ф’ючерси на каву 29 листопада на торгах сягнули 2,45 долара за фунт (1,06 дол/кг). Згодом ...