Потім було невелике похмілля: Білка наїлася кислих груш і сп'яніла (відео)

На відео тваринка повільно хилиться назад, втупившись в небо скляними очима, потім спирається на край миски, приходить до тями і продовжує трапезу.

Що буде, якщо напоїти білку? Відповідь на це питання випадково дізналася мешканка Міннесоти Кеті Морлок, яка залишила у дворі миску з кислими грушами, а потім зняла на відео пухнастого гризуна, який вирішив поласувати частуванням, повідомляють Патріоти України.

"Мене наче осінило: "О ні, ці груші такі старі, ручаюся, що вони забродили", - сказала вона каналу Fox 9, зафільмувавши милого п'яницю на ім'я Ліл Ред.

На відео тваринка повільно хилиться назад, втупившись в небо скляними очима, потім спирається на край миски, приходить до тями і продовжує трапезу. Морлок пояснила, що в тарілці на той момент знаходилися інші фрукти та горішки, а значить Ліл Реду вдалося гарненько закусити. "Вранці він заявився на невеликий похмільний сніданок, і з тих пір він в порядку", - запевнила вона.

Хіти тижня. Про два продукти треба забути: Названо один з головних секретів довгожителів

понеділок, 25 січень 2021, 18:00

Японка Танака Кейн 2 січня стала третьою задокументованою людиною, яка прожила 118 років. Кейн також перша громадянка Японії, яка досягла 118 років, але навряд чи стане останньою. У країні найдовша тривалість життя в світі - 80 тис. довгожителів. Про ц...

"Да уж. На*** нужна такая душевность": У мережі показали довгу чергу за молоком у СРСР (фото)

понеділок, 25 січень 2021, 17:56

У мережі показали фото часів СРСР, що закарбувало довгу чергу за молоком. Знімок опублікували на сторінці групи "Історичні фото" в Twitter. "Коли ще не було соцмереж, і всі душевно спілкувалися наживо. Черга до продуктового магазину. СРСР. 1980-ті", - ...