
У Курській області (РФ) велика група військових РФ потрапила до лікарні з тяжкими симптомами. Ймовірно, їх отруїли місцеві мешканки. Про подію розповів російський Z-канал "ВДВ за Чесність і Справедливість", передають Патріоти України.
Неприємність трапилася з окупантами з 3-ї десантно-штурмової бригади ЗС РФ, яка наразі знаходиться у Курській області біля українського кордону.
«Десятки хлопців потрапили до шпиталю з харчовим отруєнням. Найнеприємніше, що причиною того, що трапилося, швидше за все, стали частування місцевих жителів. Хлопці кажуть, що вчора на вигляд милі бабусі поділилися з ними великодніми яйцями та паски. Бійці, не чекаючи на неділю, вирішили спробувати частування. Вже через пару годин у деяких із них почалася діарея, нудота та блювання.
Відправили до шпиталю. Лікарі кажуть, що причиною отруєння може бути щось неприродне. Імовірно, що в їжу було щось підмішано», - повідомив російський ресурс. Він констатував, що військових РФ цькують не лише на окупованих територіях, а й свої ж в Росії.
На Керченському мосту, який з'єднує тимчасово окупований Крим із територією Росії, утворилися великі черги. За даними російського офіційного чату мосту, на виїзд із півострова очікують майже дві тисячі автомобілів, передають Патріоти України. З боку Ке...
В Україні з 1 липня збільшать тарифи на воду в цілій низці населених пунктів. При тому в деяких містах поорожчання складатиме більше 200%, передають Патріоти України. Про це йдеться в публікації OBOZ.UA. більшість підприємств планує підвищувати тарифи ...