Потребує термінової вправки мізків: У Запоріжжі маршрутник побив та випхав на вулицю батюшку, за те що той попросив вимкнути радіо з російською пропагандою

Потилиця "руского міра"Водій маршрутки у відповідь на прохання пасажира вимкнути радіо з російськими новинами кілька разів ударив його і виштовхав з транспорту. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомила дружина постраждалого, Тетяна Ярмохіна, зазначають Патріоти України.

Потерпілий - її чоловік, священик на ім'я Андрій. За словами Тетяни, Андрій тричі просив водія вимкнути новини, але той не реагував. А коли спробував зняти водія на камеру, то водій вирвав у нього з рук телефон і викинув у вікно, а самого пасажира вдарив кілька разів і виштовхав з машини.

В результаті, як з'ясувалося пізніше, священик отримав травму - перфорацію барабанної перетинки. Тетяна зверталася до пасажирів і людей на зупинці, щоб ті викликали поліцію і сфотографували номера, однак допомогти їй погодився лише один молодий хлопець.

Після того, як історія була опублікована, до Тетяни, за її словами, звернулася Служба безпеки України.


Нагадаємо, як раніше повідомляв "Апостроф", в Дніпрі розгорівся скандал після того, як священик Української православної церкви не захотів причащати дитину, хрещену в Православній Церкві України.

Хіти тижня. "Все в го*не и моче, отношение к пациенту - пи**ец! Су*а, нет слов!": Киянин шокував розповіддю про реалії коронавірусної лікарні

четвер, 29 жовтень 2020, 3:00

У Києві пацієнтів з коронавірусом лікують у лікарні в жахливих умовах з антисанітарією та неналежним ставленням медичного персоналу до хворих. Також мають місце інциденти з крадіжками медичного обладнання. Про ситуацію в інфекційному відділенні клінічн...

Хіти тижня. "Земля тряслась - як наші груди, змішались у купу коні, люди ...": В Одесі сталося криваве "побоїще" (відео)

четвер, 29 жовтень 2020, 2:00

Інцидент стався в кафе "Фанконі". Як видно на кадрах, спочатку почалася бійка між хлопцями, в ній брали участь і дівчата. У бійку втрутилися поліцейські. В результаті інциденту щонайменше в одного з учасників було сильно розбите обличчя.