Потребує термінової вправки мізків: У Запоріжжі маршрутник побив та випхав на вулицю батюшку, за те що той попросив вимкнути радіо з російською пропагандою

Потилиця "руского міра"Водій маршрутки у відповідь на прохання пасажира вимкнути радіо з російськими новинами кілька разів ударив його і виштовхав з транспорту. Про це на своїй сторінці в Facebook повідомила дружина постраждалого, Тетяна Ярмохіна, зазначають Патріоти України.

Потерпілий - її чоловік, священик на ім'я Андрій. За словами Тетяни, Андрій тричі просив водія вимкнути новини, але той не реагував. А коли спробував зняти водія на камеру, то водій вирвав у нього з рук телефон і викинув у вікно, а самого пасажира вдарив кілька разів і виштовхав з машини.

В результаті, як з'ясувалося пізніше, священик отримав травму - перфорацію барабанної перетинки. Тетяна зверталася до пасажирів і людей на зупинці, щоб ті викликали поліцію і сфотографували номера, однак допомогти їй погодився лише один молодий хлопець.

Після того, як історія була опублікована, до Тетяни, за її словами, звернулася Служба безпеки України.


Нагадаємо, як раніше повідомляв "Апостроф", в Дніпрі розгорівся скандал після того, як священик Української православної церкви не захотів причащати дитину, хрещену в Православній Церкві України.

Хіти тижня. Прибульці викрали? В Англії виявили розкішний маєток, з якого дивним чином зникли власники (фото)

неділя, 7 червень 2020, 3:00

Речі та меблі в будинку виглядають так, нібито люди кудись вийшли на хвилинку, але потім чомусь не повернулися.

"Була синя, але дихала!": В Києві дитина ледь не загинула під горою піску (відео)

неділя, 7 червень 2020, 0:30

Усе сталося на Оболонській набережній, на центральному пляжі, напроти церкви. У Києві дитина дивом не загинула страшною смертю, малюк провів 2 хвилини під горою піску на Оболонській набережній. Про це повідомляє телеведуча Дарина Вершиленко в Facebook,...