Потрібна допомога: Організатори Маршу захисників звернулися до українців

Участь в Марші захисників України мають прийняти військовослужбовці, ветерани, члени сімей загиблих воїнів та волонтерів на чолі з командувачем десантно-штурмових військ ЗСУ генерал-лейтенантом Михайлом Забродським.

Фонд «Повернись живим», який виступає одним з організаторів неофіційного Маршу захисників України в Києві 24 серпня, запропонував співгромадянам допомогти потенційним учасникам Маршу дістатися до столиці з регіонів України, а потім повернутися додому. Відповідний заклик з'явився в Facebook Фонду, передають Патріоти України.

Небайдужих просять звертатися до регіональних координаторів маршу, або ж зателефонувати за загальним телефону для довідок 066 299 11 84 (Олександр Войтко).

Участь в Марші захисників України повинні прийняти військовослужбовці, ветерани, члени сімей загиблих воїнів та волонтерів на чолі з командувачем десантно-штурмових військ ЗСУ генерал-лейтенантом Михайлом Забродським. Ветерани та військовослужбовці збираються о 10:00 в парку Тараса Шевченка, а о 11:00 розпочнеться марш по бульвару Шевченка, через Бессарабську площу, по Хрещатику до Майдану Незалежності.

Хіти тижня. Вони працюють у Голлівуді і говорять українською: Зірки, які не відцуралися рідної мови (відео)

вівторок, 19 листопад 2019, 3:00

9 листопада – День української писемності та мови. 9 листопада – День української писемності та мови. Солов’їну у своєму побуті все активніше використовують не лише українські знаменитості, про неї не забувають і ті, хто творить Голлівуд по той бік оке...

Хіти тижня. "Подвійні стандарти?": Ляшко з дружиною танцював на концерті прокремлівської співачки (відео)

вівторок, 19 листопад 2019, 2:00

Відео знято 10 листопада в Палаці Спорту на концерті Любові Успенської. Українського політика Олега Ляшка, майстра скандальних витівок і епатажних заяв, звинуватили в подвійних стандартах, передають Патріоти України. У мережі обговорюють відео, на яком...