Потрібна допомога: Організатори Маршу захисників звернулися до українців

Участь в Марші захисників України мають прийняти військовослужбовці, ветерани, члени сімей загиблих воїнів та волонтерів на чолі з командувачем десантно-штурмових військ ЗСУ генерал-лейтенантом Михайлом Забродським.

Фонд «Повернись живим», який виступає одним з організаторів неофіційного Маршу захисників України в Києві 24 серпня, запропонував співгромадянам допомогти потенційним учасникам Маршу дістатися до столиці з регіонів України, а потім повернутися додому. Відповідний заклик з'явився в Facebook Фонду, передають Патріоти України.

Небайдужих просять звертатися до регіональних координаторів маршу, або ж зателефонувати за загальним телефону для довідок 066 299 11 84 (Олександр Войтко).

Участь в Марші захисників України повинні прийняти військовослужбовці, ветерани, члени сімей загиблих воїнів та волонтерів на чолі з командувачем десантно-штурмових військ ЗСУ генерал-лейтенантом Михайлом Забродським. Ветерани та військовослужбовці збираються о 10:00 в парку Тараса Шевченка, а о 11:00 розпочнеться марш по бульвару Шевченка, через Бессарабську площу, по Хрещатику до Майдану Незалежності.

Туристам поки не можна: Хто зможе потрапити до Польщі з 1 червня

понеділок, 1 червень 2020, 21:14

Польські прикордонники склали список громадян, яким буде дозволено в'їзд на територію країни. З 30 травня в Україні почали відкривати пункти пропуску на державних кордонах. Тепер українці можуть потрапити в Польщу, Угорщину, Словаччину, Молдову та Руму...

Хіти тижня. "Зізнання втікача": На бік України перейшов керівник телеканалу "ДНР" із Горлівки (відео)

понеділок, 1 червень 2020, 21:00

Сергій пропрацював на телеканалі Горлівки 3 роки і розчарувався в перспективах «республіки». На українську сторону перейшов керівник одного з телеканалів «ДНР», він здався співробітникам СБУ. Хлопець погодився дати інтерв'ю під вигаданим ім'ям Сергій і...