"Потрібна допомога": Згоріла база волонтерів-парамедиків "Ангели Тайри" (фото, відео)

База волонтерів-парамедиків "Ангелів Тайри" згоріла в ніч на вівторок, 14 січня. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомила волонтер і доброволець Юлія Паєвська ("Тайра"), передають Патріоти України.

«База Ангелів Тайри згоріла цієї ночі. Згоріли всі волонтерські медикаменти та обладнання, частково особисті речі», - написала вона. За словами Паєвської, один з волонтерів отримав незначні опіки, машини не пошкоджені. Причиною пожежі вона називає проблеми з проводкою. «Спасибі пожежникам за те, що залишилося. Спасибі побратимам за самовідданість. Допомога буде не зайвою», - написала Паєвська. Базу парамедиків планують відновити.

Їх небагато, але вони справжні: Кондратюк назвав імена російських артистів, котрі всупереч всьому підтримують Україну, бо правда їм дорожче імперського "величия" і "кісток з кремлівського столу"

субота, 18 січень 2020, 17:22

Серед них – народна артистка Росії Лія Ахеджакова. За словами Кондратюка, до проукраїнських артистів можна також віднести російського музиканта, лідера групи "Машина часу" Андрія Макеревича, публіциста Віктора Шедеровича "і ще кількох людей". Кондратюк...

Із українського Нью-Йорка: Зеленський похвалився пряником від дітей Донбасу (фото)

субота, 18 січень 2020, 17:11

Малюки прислали президенту ласощі у жовто-блакитній глазурі. Президент України Володимир Зеленський показав подарунок, який йому надіслали діти з прифронтового селища в Донецькій області. Фото подарунка глава держави опублікував у "Фейсбуці", інформуют...