Потрібна максимальна економія бензину? Ось найвигідніша швидкість руху авто

Автоексперти розповіли про найвигіднішу швидкість руху автомобіля для меншої витрати палива. Ця інформація знадобиться в моменти, коли потрібно розтягнути залишки палива, щоб дістатися до найближчої АЗС, або зменшити бюджет всієї поїздки, передають Патріоти України.

Як пише Motor Media Review, перша порада фахівців - до очікуваних показників витрати потрібно додати один або більше літрів палива до рекомендованої для авто в документах на нього. В несприятливих умовах для деяких повнопривідних масивних авто це значення варто подвоювати.

Найкраще при русі для економії треба тримати близько 75 км/год. Коли водій виходить із затору або тільки починає рух - треба розганятися до 50 км/год плавно за 26 секунд, а на тахометрі повинно висвітлюватися не більше 1,5 тисячі об/хв. На трасі ідеально буде їхати 75 – 80 км/год, а рух позаду вантажівки допоможе знизити витрати палива на опір зустрічному повітрю.

Також експерти наголошують, що максимально ефективно для економії - використовувати найвищу ступінь передачі в трансмісії. Для тих, у кого автоматична коробка передач, потрібно перейти на ручний режим, а клімат-контроль та інші споживачі енергії краще відключити.

Крім того, замість фар, які підвищать витрати на 100 км шляху на пів літра, треба використовувати ДХВ або противотуманки. Ще трохи заощадить паливо, якщо підняти тиск в колесах на 0,2 бару.

Польща знов покращує умови для заробітчан з Нового року: Що варто знати українцям

неділя, 5 грудень 2021, 6:10

З Нового року підвищується мінімальна погодинна ставка оплати праці. Тож українці зароблятимуть в середньому на 2 000 грн більше. Про це розповів генеральний директор компанії з працевлаштування Gremi Personal Томаш Богдевич, повідомляють Патріоти Укра...

Справжній котик зі "Шрека": У соцмережах знайшли копію персонажа популярного мультика (фото, відео)

неділя, 5 грудень 2021, 0:32

Британський короткошерстий кіт відомий своєю схожість на персонажа з мультфільму "Шрек". Завдяки цьому, чотирилапий має чималу кількість шанувальників, зазначають Патріоти України. Чотирилапий, якого назвали Піско, вміє копіює знамениту мордочку мультя...