Потрібна самоцензура: "Слуга народу", яка закликала обмежити свободу слова, влипла в новий скандал, згадавши Голокост

Колишня журналістка і діючий народний депутат від "Слуги народу" Ольга Василевська-Смаглюк заявила про самоцензуру, коментуючи справу стосовно народного депутата від "Європейської солідарності" Софії Федини та волонтера Марусі Звіробій, підозрюваних у погрозах президенту Володимиру Зеленському. Про це вона написала на своїй сторінці у Facebook, передають Патріоти України.

"Я вважаю погрозу життю президенту погрозами його життю. натомість мій співрозмовник Ахтем Чийгоз, розцінює це як образу честі та гідності. А якщо хтось може скористатися цими заявами і втілити їх в життя? А вину покладуть на того, хто погрожував? Це теж буде образою честі та гідності", - роздумує у своєму пості депутат.

Вона звертає увагу на підміну понять та закликає до самоцензури. "Так скоро для нас може стати нормою "бєй жидов", або заклики до переслідування секс-меншин тощо. Тоді і газ і печі і вбивства стануть повторенням помилок, які передували трагедіям Голокосту. А я боюсь цього на генному рівні. Тому я засуджую висловлювання, які до цього закликають і звертаю увагу на доцільність самоцензури в людей, у яких є схильність думок про убивства та знищення. Звідси і остання фраза про обмеження саме такої свободи слова. І ще раз підкреслю: між свободою слова і погрозами розправи на адресу Президента є велика різниця. Саме цю думку я хотіла донести глядачам", - пише вона.

Українцям у Польщі погрожують скасувати виплати: Скільки поляків підтримують таке рішення

вівторок, 3 жовтень 2023, 2:35

Майже половина поляків (49%) підтримує продовження виплат українцям у Польщі наступного року. Проте противників надання допомоги не набагато менше - 42%. Влада країни погрожує, що соцдопомогу можуть скасувати, але остаточного рішення ще немає, передаю...

Платежі за газ рахуватимуть за новими правилами з жовтня: Як зміняться суми за транспортування

вівторок, 3 жовтень 2023, 1:45

В Україні з 1 жовтня за новими правилами розраховуватимуть платежі за транспортування газу. Мінімальна вартість доставки газу зменшиться, проте новація торкнеться не всіх, передають Патріоти України. Таке рішення ухвалила Нацкомісія з питань енергетик...