Потрібні не антибіотики: Комаровський розповів, як лікувати вірусну пневмонію (відео)

Відомий педіатр Євген Комаровський нещодавно розповів про марність лікування вірусної пневмонії антибіотиками. Тепер же він відповів на питання, як варто лікувати пневмонію, викликану вірусами. Про це він розповів в відео, опублікованому на його Telegram-каналі, передають Патріоти України.

Він пояснив, що на хвороби, викликані вірусами, антибіотики не діють. "У нас є вкрай обмежена кількість противірусних препаратів, які можуть бути використані при вірусних інфекціях ... але для більшості вірусних інфекцій, препарати не придумані, які пригнічують розмноження вірусів. І стосовно коронавірусу ... на сьогодні ліків, здатних пригнічувати розмноження коронавірусу немає ", - сказав Комаровський.

Він додав, що деякі препарати, наприклад ремдесівір, продемонстрували вкрай помірну активність в придушенні вірусів, але вони не рекомендуються для всіх. Комаровський наголосив, що у випадку з вірусними інфекціями, головне завдання - допомогти організму самостійно впоратися з інфекцією.

"При коронавірусі важливо не допустити дефіциту кисню, забезпечити нормальний повітрообмін, не допустити дефіциту рідини в організмі, не допустити енергетичної недостатності", - нагадав доктор, додавши, що важливо також вчасно виявляти ускладнення і впливати на них.

Комаровський пояснив, що переконання, що організм не здатний впоратися з вірусною інфекцією самостійно, є хибним. "Наша імунна система в більшості випадків здатна самостійно, без будь-якої сторонньої допомоги впоратися з абсолютною більшістю і вірусних і бактеріальних інфекцій", - говорить він.

Комаровський радить не бігти в аптеку, а створити організму оптимальні умови для боротьби з вірусом. При цьому при перших симптомах утрудненого дихання треба звернутися до лікаря.

Вдарив ножем: В Аргентині заарештували арбітра, який напав на гравця під час матчу (відео)

субота, 9 грудень 2023, 18:53

У Мережі опублікували відео конфлікту між аргентинськими футболістами і головним арбітром 62-річним Реміго Армоа, який під час сутички застосував холодну зброю проти них. За даними Daily Star, інцидент стався під час футбольного матчу в провінції Місьй...

Адольф Путін і його посіпаки: В Чехії "розробили дизайн форми" для олімпійських збірних РФ і Білорусі (фото)

субота, 9 грудень 2023, 17:59

Чеський журнал Reflex запропонував "кривавий" дизайн олімпійської форми для російських і білоруських спортсменів, яким МОК дозволив їхати на Олімпіаду-2024 у Парижі під нейтральним прапором. Відповідні фото запропонованої форми журнал опублікував на св...