Потрібно оборонятися: Командир "Вовків Да Вінчі" сказав, скільки людей треба мобілізувати в Україні

Для ефективної протидії Росії необхідно закликати і підготувати щонайменше 250 тис. захисників, а також знищувати щонайменше 10 тис. російських окупантів щомісяця. Таку думку висловив командир батальйону "Вовки Да Вінчі" Сергій Філімонов в інтерв'ю ТСН, опублікованому 11 січня, передають Патріоти України.

За словами офіцера, Україна наразі не має у своєму розпорядженні такої зброї, яка могла б змінити хід війни. "Нам потрібна зброя, яка збалансує з російською. Тому що спочатку у нас була перевага у використанні дронів внаслідок їхньої технологічності та тактики застосування. Зараз цю перевагу втрачено. Проблема полягає в тому, що Росія виробляє на місяць 100 ракет і 300 дронів типу "шахед", і нам потрібна така зброя, якщо ми хочемо вигравати. Якщо наші партнери бажають, щоб ми перемагали, вони повинні забезпечити нас ракетами великої дальності і дати можливість завдавати ударів по території ворога, по їхніх військових об'єктах і логістичних маршрутах", — підкреслив Філімонов.

Офіцер зазначив, що нині триває війна, в якій більше залучений людський ресурс, і використовуються сучасні технології.

"Є підрозділи, які дуже активно бережуть свій особовий склад. Є підрозділи, які втратили багато людей. Але, на щастя, на даний момент ми можемо робити так, щоб співвідношення на кожній ділянці фронту становило три до одного, десять до одного. Тобто, десять загиблих росіян за одного нашого бійця. Ця війна стає дедалі більш технологічною. Обидві сторони активно використовують безпілотні літальні апарати. Але в Росії велика кількість артилерії, багато "м'яса", багато ув'язнених, які не закінчуються", — наголосив командир батальйону.

Філімонов вважає, що зараз дуже важливий етап війни для української армії і всієї української нації: "Ми повинні зробити все можливе, щоб зміцнити армію, навчити людей. Захистити те, що в нас є, 82% території, і далі послабити ворога".

Активна оборона

На його думку, для України найкраще вести активну оборону, збільшувати озброєння і готувати якомога більше особового складу, оскільки ініціатива поки що на боці російської армії.

"Ми провели контрнаступ, зараз наша черга оборонятися. Важливо, щоб ми були готові до наступу ворога. Ситуація дійсно дуже важка, зрозуміло, що цього року нам не потрібно проводити активні наступальні операції. Ми маємо організувати і вести оборону, збільшувати озброєння, готувати особовий склад — мобілізувати людей. Нам потрібно мобілізувати не менше 250 тисяч, тому що без цього ми просто не зможемо вести війну", — підсумував Філімонов.

На його думку, українці мають бути готові до того, що війна до повної перемоги над ворогом може тривати довго, а президент Росії Володимир Путін розраховує на виснаження України та її партнерів.

"Вони дійсно готують людей до війни на виснаження. Для них тривала війна на 100% вигідніша. Вони дуже зацікавлені в тому, щоб досягти умовного миру або перемир'я з нами", — підсумував офіцер ЗСУ..

Іменинник виявився сином "серйозної людини": Як учасників "кадирівської туси" під Києвом накрила СБУ (відео)

середа, 28 лютий 2024, 23:55

Під Києвом розгорівся новий скандал. Навіть після двох років повномасштабної війни в Україні досі знаходяться унікуми і палкі поціновувачі усього російського. Підлітки влаштували тусу, серед ночі вигукували: “Ахмат - сила” і стріляли у повітря з пістол...

Виготовляє компоненти для Abrams і Javelin: Фізик зі США кілька місяців переховувався від окупантів у Маріуполі

середа, 28 лютий 2024, 23:39

Американський фізик із Маріуполя Джон Спор був змушений чотири місяці ховатися від російських окупантів. Він робить компоненти для Javelin, Abrams і Patriot, росіяни досі шукають його. В інтерв'ю "Голосу Америки" він розповів, що після 21 лютого 2022 р...