"Потрібно вчитися на помилках": Андрій Шевченко прокоментував поразку 2:3 у матчі проти Нідерландів на Євро-2020

Наставник збірної України Андрій Шевченко прокоментував поразку 2:3 у матчі проти Нідерландів на Євро-2020, передають Патріоти України.

"Я дуже задоволений грою. Як команда, особливо в другому таймі після 0:2, проявила характер. Незважаючи на поразку, ми запишемо матч собі в плюс. На такому рівні і з таким суперником атакуючим, то гра вийшла цікавою для глядачів. Було напруга. Мені сподобалося, як хлопці зреагували на напругу. Мені здається, збірна підвищила свій рівень. Моменти суперника - це нормально. Зрозуміло, що вони будуть. І у нас були моменти, особливо в другому таймі".

"Миколенко? На такому рівні все припускаються помилок, тут божевільні швидкості. Потрібно вчитися на помилках. Ми його підтримали, але нікому не повинно бути соромно і прикро за гру". "У нас ще дві гри, і я сказав хлопцям, що потрібно чіплятися за свої шанси. Потрібно готуватися до Північної Македонії", - сказав Шевченко.

У США знайшли 45-кілограмового "малька" рідкісної "місячної" риби (фотофакти)

неділя, 25 липень 2021, 12:34

В штаті Орегон на пляжі Сансет знайшли 45-тикілограмову рибину (опаха), якій всього місяць, повідомляють Патріоти України з посиланням на Seaside Aquarium. Побачивши опаха на зроблених очевидцями світлинах, на пляж поспішили працівники Приморського акв...

Подарунок Італії: У Києві з'явилась гігантська інсталяція людської ДНК

неділя, 25 липень 2021, 12:20

У центрі Києва з'явилася скульптура італійського архітектора Паоло Коія у формі ДНК. Це подарунок столиці від посольства Італії, повідомляють Патріоти України з посиланням на пресслужбу Департаменту культури КМДА. . "Вона (скульптура. - ред.) виконана...