Наставник збірної України Андрій Шевченко прокоментував поразку 2:3 у матчі проти Нідерландів на Євро-2020, передають Патріоти України.
"Я дуже задоволений грою. Як команда, особливо в другому таймі після 0:2, проявила характер. Незважаючи на поразку, ми запишемо матч собі в плюс. На такому рівні і з таким суперником атакуючим, то гра вийшла цікавою для глядачів. Було напруга. Мені сподобалося, як хлопці зреагували на напругу. Мені здається, збірна підвищила свій рівень. Моменти суперника - це нормально. Зрозуміло, що вони будуть. І у нас були моменти, особливо в другому таймі".
"Миколенко? На такому рівні все припускаються помилок, тут божевільні швидкості. Потрібно вчитися на помилках. Ми його підтримали, але нікому не повинно бути соромно і прикро за гру". "У нас ще дві гри, і я сказав хлопцям, що потрібно чіплятися за свої шанси. Потрібно готуватися до Північної Македонії", - сказав Шевченко.
У Києві та Вишгороді суттєво погіршується стан повітря. Містяни скаржаться, що у повітрі стоїть запах горілого і нічим дихати, особливо під вечір. Про це люди пишуть у соцмережах, передають Патріоти України. . Нині Київ перебуває на 68 місці у світово...
Тепер вже колишній абсолютний чемпіон світу у надважкій вазі Олександр Усик (25-0, 16 КО) може провести свої останні поєдинки у США. Про це в коментарі ESPN повідомив спортивний директор українця Сергій Лапін, передають Патріоти України. . За словами ...