
Російські окупанти у розмовах із рідними з Росії розповідають правду про приголомшливі втрати путінської армії в Україні. Багато хто з них усвідомлює, що навряд чи повернеться додому з "відрядження" в Україну, передають Патріоти України.
Усвідомлення цього факту не додає ані мотивації, ані бойового духу окупантам. Про втрати та власну "зломленість" один із загарбників розповів рідним у перехопленій українськими військовими телефонній розмові, яку опублікував радник міністра внутрішніх справ України Антон Геращенко.
Окупант розповів співрозмовниці, що путінська армія зазнає величезних втрат, тому він почувається "зламаним". "Тут кожен день - як останній... Ми тільки вперед йдемо на вірну загибель... Людей нема... Потроху на вірну загибель йдемо", - плачеться окупант.
Раптовий стукіт у вікно завжди привертає увагу, особливо якщо його спричинив птах. З давніх часів люди вбачали в такому візиті особливий знак і намагалися розгадати його значення. Одні прикмети обіцяють добрі новини, інші - застерігають про зміни. РБК-...
Печери з мощами святих після атаки росіян на Києво-Печерську лавру не постраждали, хоча не виключаються і віддалені наслідки цієї атаки РФ. Про це намісник Свято-Успенської Києво-Печерської лаври Православної церкви України (ПЦУ) єпископ Авраамій повід...