
Служба безпеки України викрила на корупції начальника Головного управління капітальних вкладень Міноборони. За даними слідства, протягом 2022-2023 років він незаконно збагатився на майже 14 млн грн, після чого переписав активи на свою дружину, передають Патріоти України.
Фігурант придбав за ці гроші дві квартири у новобудовах, гараж та паркомісце у Києві. Крім того за одержані «прибутки» посадовець купив три авто преміум класу, у тому числі марки LEXUS та BMW. Щоб приховати придбані активи, чиновник «переписав» їх на свою цивільну дружину, при цьому оформивши на себе довіреність щодо управління цим майном.


Також у ході розслідування встановлено факт приховування від декларування понад 3 млн гривень, а ще 3,5 млн грн чиновник зберігав у своєї цивільної дружини. На підставі матеріалів військової контррозвідки СБУ посадовцю Міноборони повідомлено про підозру за двома статтями Кримінального кодексу України:
Наразі вирішується питання щодо обрання запобіжного заходу. Триває розслідування для встановлення всіх обставин злочину. Зловмиснику загрожує до 10 років тюрми.
Деякі старі українські монети є справжнім магнітом для колекціонерів. Річ у тім, що завдяки своїм особливостям вони вважаються рідкісними та цінними, а тому за них готові платити великі гроші. Наприклад, вартість 5 копійок 1992 року унікального різнови...
Група китайських дослідників з Університету Цинхуа розробила інноваційну мініатюрну літій-іонну батарею на повністю керамічній основі. Головною особливістю новинки є її здатність стабільно працювати за екстремальних температур, що значно розширює можли...