
Днями підрозділ Нацгвардії на Донбасі знищив бронемашину окупантів. Військові розповіли подробиці операції. Під час розвідувального польоту безпілотного літального апарату було виявлено місце дислокації бойової техніки ворога, яка почала вести вогонь по українських підрозділах, з посиланням на штаб ООС у Facebook, повідомляють Патріоти України.
За словами бійця з позивним "Шторм", терористи постійно проявляють активність по всій лінії зіткнення. "Нашим завданням було знайти бронегрупу, одна з машин якої відкрила вогонь по наших позиціях. Після відкриття вогню в небо було піднято безпілотник для виявлення ББМ противника. Підрозділ БПЛА одразу передав нам інформацію... В той день і погода зіграла на руку, і розрахунки були проведені точно та швидко. Відстань до цілі близько 2 км. Ми працювали не по позиціях, а по техніці, яку вони задіяли проти нас, і ми її знищили", - розповів військовий.
У столичних паркових зонах та рекреаційних локаціях посилили заходи безпеки. Правопорядок тут забезпечують інспектори кавалерійської роти, які патрулюють території верхи поряд з більш модерними велопатрулями. Однак вершник зможе швидко маневрувати в ха...
Вакцинація проти вірусу папіломи людини (ВПЛ), проведена у ранньому підлітковому віці, практично зводить до нуля ризик смерті від раку шийки матки у молодому віці. Про це свідчить масштабне британське дослідження, опубліковане в журналі The Lancet і пр...