
Днями підрозділ Нацгвардії на Донбасі знищив бронемашину окупантів. Військові розповіли подробиці операції. Під час розвідувального польоту безпілотного літального апарату було виявлено місце дислокації бойової техніки ворога, яка почала вести вогонь по українських підрозділах, з посиланням на штаб ООС у Facebook, повідомляють Патріоти України.
За словами бійця з позивним "Шторм", терористи постійно проявляють активність по всій лінії зіткнення. "Нашим завданням було знайти бронегрупу, одна з машин якої відкрила вогонь по наших позиціях. Після відкриття вогню в небо було піднято безпілотник для виявлення ББМ противника. Підрозділ БПЛА одразу передав нам інформацію... В той день і погода зіграла на руку, і розрахунки були проведені точно та швидко. Відстань до цілі близько 2 км. Ми працювали не по позиціях, а по техніці, яку вони задіяли проти нас, і ми її знищили", - розповів військовий.
На Керченському мосту, який з'єднує тимчасово окупований Крим із територією Росії, утворилися великі черги. За даними російського офіційного чату мосту, на виїзд із півострова очікують майже дві тисячі автомобілів, передають Патріоти України. З боку Ке...
В Україні з 1 липня збільшать тарифи на воду в цілій низці населених пунктів. При тому в деяких містах поорожчання складатиме більше 200%, передають Патріоти України. Про це йдеться в публікації OBOZ.UA. більшість підприємств планує підвищувати тарифи ...