Потужний удар: Військові розповіли, як знищили бронемашину окупантів на Донбасі

Днями підрозділ Нацгвардії на Донбасі знищив бронемашину окупантів. Військові розповіли подробиці операції. Під час розвідувального польоту безпілотного літального апарату було виявлено місце дислокації бойової техніки ворога, яка почала вести вогонь по українських підрозділах, з посиланням на штаб ООС у Facebook, повідомляють Патріоти України.

За словами бійця з позивним "Шторм", терористи постійно проявляють активність по всій лінії зіткнення. "Нашим завданням було знайти бронегрупу, одна з машин якої відкрила вогонь по наших позиціях. Після відкриття вогню в небо було піднято безпілотник для виявлення ББМ противника. Підрозділ БПЛА одразу передав нам інформацію... В той день і погода зіграла на руку, і розрахунки були проведені точно та швидко. Відстань до цілі близько 2 км. Ми працювали не по позиціях, а по техніці, яку вони задіяли проти нас, і ми її знищили", - розповів військовий.

Моторошна трагедія на Волині: Двоє людей провалилися в люк, є загибла

п’ятниця, 26 червень 2026, 11:22

У селі Романів Підгайцівської громади, що неподалік Луцька, сталася трагічна подія. У четвер, 25 червня, двоє людей провалилися в люк. Внаслідок отриманих травм жінка загинула, а чоловіка у важкому стані госпіталізували до реанімаційного відділення, пе...

Страшна трагедія: У Харкові чоловік з ножем напав на групу оповіщення ТЦК: один військовий загинув, інший - у лікарні

п’ятниця, 26 червень 2026, 10:58

Харківський обласний ТЦК та СП повідомив, що в Харкові чоловік з ножем напав на військовослужбовців під час заходів з оповіщення військовозобов'язаних. Один військовий загинув, ще один зазнав поранень. Згодом це повідомлення видалили, передають Патріот...