Повернення до неокупованого Криму: Koktebel Jazz Festival вперше пройде на Арабатській Стрілці

Курортний клаптик північної частини Арабатської Стрілки - безспірно з географічного боку осередок Кримського півострова, що перебуває під контролем України і надихає на повернення анексованого півострову

Цьогоріч Koktebel Jazz Festival відбудеться на Арабатській Стрілці у селі Щасливцеве з 2 до 5 вересня. Це вже 18-ий фестиваль, який до російської анексії АРК проходив на півострові у Коктебелі. Тепер він відбуватиметься у новому форматі під назвою Koktebel Arabatka на 3-ох сценах: великій Nu Stage, джазовій та камерній Jazz&Blues Cafe і Open Stage для музичних відкриттів, зазначають Патріоти України.

Також цьогоріч діятимуть 7 креативних резиденцій з 29 серпня до 5 вересня. 7 кураторів представлять 7 творчих концепцій наприкінці фестивалю. Серед них одна присвячена Криму. Також працюватимуть дитяча артрезиденція, для джазових музикантів, для артистів перформативних мистецтв тощо.

До 29 липня фестиваль оголосив Опен Колл для музикантів на Open Music Residence. Відібрані музиканти зіграють на Open Stage. Саме на цій сцені починали Джамала, ДахаБраха, Panivalkova.

На думку президентки Koktebel Jazz Festival Лілії Млінарич, артрезиденції – один із найрезультативніших форматів роботи для митців, аби створювати щось незвичайне.

"Цей формат дозволяє повністю заглибитися у творчість, відійти від повсякденності, наблизитися до природи, знайти інсайт у бесіді з однодумцями. Ми давно думали над тим, що можна і треба створити справжнє ком'юніті для митців. Впевнені, цей проєкт принесе свіже повітря і створить особливу атмосферу", – пояснює Лілія Млінарич.

Коса Арабатська Стрiлка на узбережжі Азовського моря офiцiйно є частиною Кримського півострова. Від материкової України ïï відокремлює Генiчеська протока.

Газпром прикручує українську "трубу": Зеркаль розповіла, як відіб'ється на українських споживачах дефіцит "блакитного палива"

понеділок, 25 жовтень 2021, 11:22

Транзит газу Україною скоротився на 30% у річному обсязі, якщо Нафтогаз і буде обмежувати поставки українським споживачам, то лише підприємствам. Про це заявила Радіо Свобода радниця міністра енергетики України Лана Зеркаль, зазначають Патріоти України...

Співають і галантно кланяються: До українських полярників прийшли гніздитися тисячі пінгвінів

понеділок, 25 жовтень 2021, 8:56

На антарктичну станцію "Академік Вернадський", яка займається науковими дослідженнями Антарктики, повернулися пінгвіни. Птахи починають шлюбний сезон, і незабаром полярники чекають радісну звістку про перше відкладене пінгвінами яйце, передають Патріот...