Повернутись "до білих лебедів у дім рідний": Банду на Київщині очолював колишній "смотрящий по Лук’янівському СІЗО"

До відбору осіб, які можуть стати учасниками банди, «смотрящий» підходив ретельно та враховував особисті якості кандидатів.

Очільником організованої озброєної банди у складі 7 осіб, які займались розбійними нападами на підприємства, установи, організації та окремих осіб, а також крадіжками чужого майна, є неодноразово судимий за аналогічні злочини, 35-річний чоловік, який упродовж 2015-2019 років, перебуваючи під вартою, був одним із «смотрящих по Лук’янівському СІЗО». Вийшовши на волю, він на шлях виправлення не став, а організував нову банду. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Київської області, передають Патріоти України.

До відбору осіб, які можуть стати учасниками банди, «смотрящий» підходив ретельно та враховував особисті якості кандидатів: схильність до вчинення корисливих злочинів із застосуванням насильства, умови та спосіб їх життя, фізичний стан, зв’язки, здатність до підпорядкування тощо. Керуючись жагою «легких грошей», до складу злочинного угруповання, окрім організатора, увійшло ще 6 осіб. На даний час на рахунку банди 6 епізодів злочинної діяльності.

Під час проведення обшуків правоохоронцями виявлено та вилучено: зброю та набої, засоби зв’язку – мобільні телефони та радіостанції, спецодяг однотипного зразку, маски, балаклави, перуки та накладні бороди, які використовувались з метою конспірації, речі, які належать потерпілим, спеціальні засоби для відкриття дверей, вікон та сейфів, транспортні засоби, які використовувались учасниками банди під час вчинення злочинів тощо.

Весна бере своє: В українських лісах прокинулися ведмеді (фотофакти)

неділя, 7 березень 2021, 14:39

За його словами, те, що ведмеді впали у сплячку, свідчить про їхнє правильне утримання та комфортні умови перебування у парку. До слова, зараз у Галицькому національному природному парку перебуває 278 видів тварин та птахів. Також тут є 260 кажанів, як...

З архіву ПУ. Несе Шмигаль воду: З'явилися яскраві фотожаби на заяву прем'єра про Крим

неділя, 7 березень 2021, 14:00

В інтернеті висміяли заяву прем'єр-міністра України Дениса Шмигаля про подачу води в анексований Росією Крим. Фотожаби розмістили в соціальних мережах, передають Патріоти України 6 березня 2020 року. На картинках зобразили, як політик "подає" воду на о...