Повернутись "до білих лебедів у дім рідний": Банду на Київщині очолював колишній "смотрящий по Лук’янівському СІЗО"

До відбору осіб, які можуть стати учасниками банди, «смотрящий» підходив ретельно та враховував особисті якості кандидатів.

Очільником організованої озброєної банди у складі 7 осіб, які займались розбійними нападами на підприємства, установи, організації та окремих осіб, а також крадіжками чужого майна, є неодноразово судимий за аналогічні злочини, 35-річний чоловік, який упродовж 2015-2019 років, перебуваючи під вартою, був одним із «смотрящих по Лук’янівському СІЗО». Вийшовши на волю, він на шлях виправлення не став, а організував нову банду. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Київської області, передають Патріоти України.

До відбору осіб, які можуть стати учасниками банди, «смотрящий» підходив ретельно та враховував особисті якості кандидатів: схильність до вчинення корисливих злочинів із застосуванням насильства, умови та спосіб їх життя, фізичний стан, зв’язки, здатність до підпорядкування тощо. Керуючись жагою «легких грошей», до складу злочинного угруповання, окрім організатора, увійшло ще 6 осіб. На даний час на рахунку банди 6 епізодів злочинної діяльності.

Під час проведення обшуків правоохоронцями виявлено та вилучено: зброю та набої, засоби зв’язку – мобільні телефони та радіостанції, спецодяг однотипного зразку, маски, балаклави, перуки та накладні бороди, які використовувались з метою конспірації, речі, які належать потерпілим, спеціальні засоби для відкриття дверей, вікон та сейфів, транспортні засоби, які використовувались учасниками банди під час вчинення злочинів тощо.

В останній місяць 2020 року на українців чекають зміни в зарплатах та пенсіях

неділя, 29 листопад 2020, 6:50

У грудні в Україні перерахують прожитковий мінімум, що вплине на пенсії та зарплати. Курс долара. Посилення карантину і розпал пандемії можуть негативно вплинути на вартість долара. А чим гірше американській валюті, тим дешевше вона коштує в Україні. А...

Настає останній коридор затемнень 2020 року

неділя, 29 листопад 2020, 6:30

Під час коридору затемнень і до кінця 2020 року приділіть увагу упорядкуванню власного життя. Проте його вплив відчуватиметься за тиждень до початку коридору затемнення і тиждень після, тобто, до 21 грудня – зимового сонцестояння. Традиційно, з погляду...