Повертатись в Україну "чудесная актриса" не збирається: ​Стало відомо, під яким прізвищем у Москві працює дочка Сумської та Паперного

Дочка українських акторів Ольги Сумської та Євгена Паперного, їхня колега Антоніна Паперна, яка проживає у РФ, 20 жовтня на своїй сторінці в Instagram оприлюднила анонс нового проєкту, зазначають Патріоти України.

"Уже завтра, 21 жовтня, о 19.00 відбудеться прем'єра передачі "Творческая встреча"! Героїня нашого першого випуску – чудова [акторка] Світлана Колпакова. Завтра в шапці мого профілю для вас з'явиться посилання для термінового перегляду", – написала вона.

Нова програма Паперної має назву "Творческие встречи с Антониной Борщевик". Акторка не пояснила, чому вирішила взяти таке прізвище. В Instagram Stories зазначають, що посилання на ресурс з'явиться о 19.00 за московським часом.

Антоніна Паперна народилася 1990 року. Її батьки – українські актори Ольга Сумська (1966) і Євген Паперний (1950) – розійшлися 1991 року, проживши разом чотири з половиною роки.

Паперна живе у РФ. У цивільному шлюбі з російським артистом Володимиром Ягличем Паперна народила двох дітей: доньку Єву (2017) і сина Данила (2020).

"Азовсталь" – найбільша поразка в історії рф.

четвер, 26 травень 2022, 0:18

Кінець оборони Маріуполя та подвиг героїв "Азовсталі": попри те, що росіянам зрештою вдалося встановити контроль над містом, штурмова операція назавжди закарбується в історії рф, як найбільший військовий провал. Штурм Маріуполя та "Азовсталі" став війс...

Росіяни штурмують "дорогу життя" на Луганщині: на 6 локаціях ЗСУ відбивають наступ.

четвер, 26 травень 2022, 0:08

Звертаю увагу, що всі заяви ватажків російської армії про те, що вони вже вийшли чи мають намір найближчими днями вийти на кордони Луганської области, не відповідають дійсності. Наразі війська рф здійснюють спроби форсування річки Сіверський Донець. Причо