Повертатись в Україну "чудесная актриса" не збирається: ​Стало відомо, під яким прізвищем у Москві працює дочка Сумської та Паперного

Дочка українських акторів Ольги Сумської та Євгена Паперного, їхня колега Антоніна Паперна, яка проживає у РФ, 20 жовтня на своїй сторінці в Instagram оприлюднила анонс нового проєкту, зазначають Патріоти України.

"Уже завтра, 21 жовтня, о 19.00 відбудеться прем'єра передачі "Творческая встреча"! Героїня нашого першого випуску – чудова [акторка] Світлана Колпакова. Завтра в шапці мого профілю для вас з'явиться посилання для термінового перегляду", – написала вона.

Нова програма Паперної має назву "Творческие встречи с Антониной Борщевик". Акторка не пояснила, чому вирішила взяти таке прізвище. В Instagram Stories зазначають, що посилання на ресурс з'явиться о 19.00 за московським часом.

Антоніна Паперна народилася 1990 року. Її батьки – українські актори Ольга Сумська (1966) і Євген Паперний (1950) – розійшлися 1991 року, проживши разом чотири з половиною роки.

Паперна живе у РФ. У цивільному шлюбі з російським артистом Володимиром Ягличем Паперна народила двох дітей: доньку Єву (2017) і сина Данила (2020).

Став новим талісманом аквапарку: Бик хотів проїхатися на водяній гірці, але щось пішло не так (відео)

четвер, 2 грудень 2021, 0:32

Бик виліз на водяну гірку та намагався скотитися. Як результат, йому вдалося трохи зсунутися, поки не застряг у трубі атракціону. Тварина не могла зрушитися з місця та повернутися в будь-яку сторону – опинилася у пастці. Проте в цей момент він не один ...

Запасайтеся улюбленим напоєм: Кава у світі подорожчала до 10-річного рекорду

четвер, 2 грудень 2021, 0:07

Ціни на каву зросли до найвищого за 10 років рівня і можуть продовжити йти вгору протягом 2022 року, повідомляють Патріоти України з посиланням на CNBC. Грудневі ф’ючерси на каву 29 листопада на торгах сягнули 2,45 долара за фунт (1,06 дол/кг). Згодом ...