Повертатись в Україну "чудесная актриса" не збирається: ​Стало відомо, під яким прізвищем у Москві працює дочка Сумської та Паперного

Дочка українських акторів Ольги Сумської та Євгена Паперного, їхня колега Антоніна Паперна, яка проживає у РФ, 20 жовтня на своїй сторінці в Instagram оприлюднила анонс нового проєкту, зазначають Патріоти України.

"Уже завтра, 21 жовтня, о 19.00 відбудеться прем'єра передачі "Творческая встреча"! Героїня нашого першого випуску – чудова [акторка] Світлана Колпакова. Завтра в шапці мого профілю для вас з'явиться посилання для термінового перегляду", – написала вона.

Нова програма Паперної має назву "Творческие встречи с Антониной Борщевик". Акторка не пояснила, чому вирішила взяти таке прізвище. В Instagram Stories зазначають, що посилання на ресурс з'явиться о 19.00 за московським часом.

Антоніна Паперна народилася 1990 року. Її батьки – українські актори Ольга Сумська (1966) і Євген Паперний (1950) – розійшлися 1991 року, проживши разом чотири з половиною роки.

Паперна живе у РФ. У цивільному шлюбі з російським артистом Володимиром Ягличем Паперна народила двох дітей: доньку Єву (2017) і сина Данила (2020).

"Назвав мене товстофобним л*йном": Підлітка вигнали з літака за скаргу на сусіда

субота, 1 квітень 2023, 0:40

Підліток заявив, що його вигнали з літака після того, як він поскаржився на "ожирілого чоловіка", який зайняв "добру частину" сидіння. Про це повідомляє Lad Bible, передають Патріоти України. Мандрівник анонімно звернувся до Reddit, щоб розповісти про ...

Може спричинити раптову зупинку серця: Вчені не радять пити популярний у молоді напій

п’ятниця, 31 березень 2023, 23:29

Зазвичай серцевий напад трапляється несподівано і не завжди є достатньо часу на лікування. Однак деяких випадків можна уникнути. Наприклад, якщо припинити пити популярний напій. Йдеться саме про енергетичні напої, повідомляють Патріоти України із посил...