
У Запоріжжі, біля ринку Анголенка, біля кіоску з продажу шаурми помітили яскравий банер з портретом президента Володимира Зеленського? повідомляють Патріоти України з посиланням на "Голос Запорожья".
Так, на банері було розміщено фото глави української держави з задоволеним обличчям і фастфудом в руках, і підпис "тут найсмачніша шаурма".
Слід зазначити, що оригінальний знімок опублікував сам президент в 2019 році, під час початку своєї президентської каденції. Тоді він з представниками своєї команди зупинився на виїзді з Києва, щоб перекусити, після чого опублікував знімок, який потім став мемом.
Запорізькі "маркетологи" "вирізали" Зеленського зі старого фото і підставили його в свою рекламу, очевидно, для популяризації місцевої шаурми серед його шанувальників.
Очікується, що до 2100 року рівень світового океану підніметься в середньому на 0,5–1,9 метра порівняно з 2000 роком. Підвищення рівня Світового океану до кінця століття може стерти з карти цілі острівні держави та затопити мільйонні мегаполіси, переда...
Під час розкопок біля Благовіщенської церкви у селі Крилос Галицької громади на глибині біля 60 сантиметрів знайшли гральну фішку, схожу на зразки з британського Вінчестера. Розкопки, які почалися 25 червня, проводять фахівці Центру медієвістичних студ...