Повістка 8-річній дитині в Рівному: У ТЦК розповіли, чому так сталося

Після появи скандальної інформації про те, що начебто в Рівному працівники ТЦК вручили повістку 8-річній дитині, батько якої вже майже півтора року служить у війську, стали відомі нові подробиці цього випадку. Ситуацію прокоментувала речниця Рівненського обласного ТЦК та СП Тетяна Камерістова, передають Патріоти України.

"Коли почалось повномасштабне вторгнення ворога, цей чоловік, про якого йдеться, прийшов до іншого ТЦК (не за місцем реєстрації) і був призваний із нього. До нас ця інформація тоді не надійшла. Військові частини часто не мають часу повідомляти нас", – розповіла Камерістова.

За її словами, насправді мало місце не вручення повістки дитині, а записування номера телефону на повістці з проханням, щоб мати дитини зателефонувала до ТЦК та СП.

"Щодо ситуації, яка склалася, можна сказати наступне: військовослужбовці ТЦК, виконуючи свої обов'язки, прийшли з повісткою за адресою, де прописаний цей чоловік. Двері відчинила 8-річна дитина, яка була вдома сама. Дитина сказала, що тато служить. На повістці наш працівник написав свій номер телефону для того, щоб дружина цього громадянина зателефонувала. Це було зроблено для того, щоб дізнатися від жінки, з якого часу та в якій частині служить її чоловік, та внести ці дані в облікові записи. Тобто дитині був переданий записаний номер телефону. Але мати дитини виклала все це в Telegram", – розповіла речниця Рівненського ОТЦК.

"Ми спілкувалися з чоловіком. Він повідомив, що не має претензій. Хочу зазначити, що дитині повістку ніхто не вручав – ми записали лише номер телефону та попрохали зателефонувати. Якби він був записаний не на повістці, а на клаптику паперу, то нічого б подібного не було. Варто додати, що працівники ТЦК не могли знати, коли повернеться жінка додому, тому не чекали її під дверима", – пояснила Камерістова.

Джерело: ТСН.ua

Чи може ШІ знищити цивілізацію ядерною зброєю? Експерт розкрив, що йому заважає

субота, 30 вересень 2023, 6:56

Штучний інтелект відіграє дедалі більшу роль у військовій сфері та з часом впливатиме на кожну ядерну боєголовку, вважає Кетрін Оуенс, передають Патріоти України. За останній рік розробки в галузі штучного інтелекту призвели до того, що його все частіш...

Кінець 1000-літньої історії: Нагірний Карабах покинуло майже все вірменське населення - ЗМІ

субота, 30 вересень 2023, 6:40

News.am. . Чиновниця називає цих людей насильно переміщеними. . За її словами, 20 892 транспортні засоби перетнули міст Хакарі в Лачинському коридорі, що з'єднував Вірменію з колишнім Карабахом. . У свою чергу, агенція Reuters повідомляла, що 120 00...