Повістки тепер у платіжках за комуналку: Чи вважається вона врученою в разі сплати за компослуги

В Україні почали по-новому надсилати повістки - тепер у деяких великих містах, в тому числі і в столиці їх навмисно прикріпляють до паперових платіжок за комунальні послуги, передають Патріоти України.

Після цього в соцмережах з’явились жваві дискусії, мовляв, навіщо робити саме так, чи має таке прикріплення якусь юридичну силу, чи вважається повістка врученою, якщо по цій платіжці сплачена комуналка.

Про те, з якою метою роблять це ЖЕКи, можливо, з відома або за вказівкою ТЦК – про це в коментарі для ТСН.ua розповів адвокат Андрій Межирицький, який знається в тому числі на темі мобілізації.

"За законом повістку може вручати і керівник ЖЕКу. Відповідно, скоріш за все, ТЦК запросив у ЖЕКа інформацію щодо військовозобов’язаних, які мешкають на тій території, яку обслуговує певний ЖЕК. Після цього було сформовано повістки на цих осіб, передали їх ЖЕКу з вимогою вручити, - каже Андрій Межирицький. - Керівництво ЖЕКу розуміє, що вони - не військові, що проти них можуть і фізичну силу застосувати. Тому доручення ТЦК виконують, прикріплюючи повістки до платіжок. Ніяких наслідків такий спосіб оповіщення не несе".

За словами Андрія Межирицького, є помилкова думка щодо того, якщо комуналка сплачена, то і повістка, прикріплена до платіжки, вважається врученою.

"Законом такого не передбачено. Довести, що повістка вручена належним чином можна в тому випадку, якщо там є підпис особи, якій ця повістка вручається. Крім того, не зрозуміло, хто саме сплатив комуналку", - уточнює Андрій Межирицький.

"Максим був відданий своїй справі, цілеспрямований, справедливий": Батько загиблого поліцейського у шоковому стані - як ловили нападників

неділя, 21 квітень 2024, 17:57

Правоохоронці ввели план перехоплення на території одразу двох областей - Вінницької та Одеської. Особи розшукуваних вдалося встановити майже одразу завдяки відео з камер на заправці, де чоловіки зупинилися одразу після вбивства копів. У поліції оголос...

Українська порноакторка Джозефіна Джексон розповіла, скільки заробляє та що думають про її професію батьки

неділя, 21 квітень 2024, 16:55

Світова зірка фільмів для дорослих Джозефіна Джексон, яка взяла участь у благодійній фотосесії із захисниками України, в інтерв'ю ВВС News Україна розповіла, чи схвалили батьки її вибір професії, передають Патріоти України. «Ми з ними це не обговорюємо...